1500 TL monitör önerisi

ktnogzkan

Hectopat
Arkadaşlar 1500 TL üzerine çıkamayacağım o yüzden aralarından birini alabilirim sadece kullananlar varsa kronik sorunu olanlar varsa söylerseniz sevinirim.

ViewSonic iyi olduğunu düşünüyorum fakat yorumları cok iyiyken gözüme batan çok fazla ölü piksel çıktığını söyleyen insanlar var. Acer 165 Hz monitörüm vardı ama piksel dolayısıyla iade ettim bunlardan birini alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1500 TL üzerine çıkamayacağım o yüzden aralarından birini alabilirim sadece kullananlar varsa kronik sorunu olanlar varsa söylerseniz sevinirim.

ViewSonic iyi olduğunu düşünüyorum fakat yorumları cok iyiyken gözüme batan çok fazla ölü piksel çıktığını söyleyen insanlar var. Acer 165 Hz monitörüm vardı ama piksel dolayısıyla iade ettim bunlardan birini alacağım.

Rampage, Gamepower gibi markaları almamanızı öneririm. Zira hiç kaliteli marka değiller.

Aralarında en alınabilir ViewSonic gibi duruyor. Geçenlerde 1500 TL'ye Samsung monitör görmüştüm. Gayet kaliteli duruyordu, öneririm.

ViewSonic'in açıklamasında "15 gün içerisinde ücretsiz iade" yazıyor. Bir deneyin derim çünkü diğerlerinden daha kaliteli bir marka. Evet yazmışsınız monitörümü piksel dolayısıyla iade ettim diye ama diğerlerini de alırsanız çok daha büyük riske girersiniz. Tabii karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı