1500 TL Monitör Önerisi

Merhabalar dostum. Benim kullandığım ve aşık olduğum monitör bu:

Görüntü tertemiz, canlı ve bir sürü özellikleri var özellikle FPS modunu kullanırsan oyunlarda büyük keyif alırsın.

Merhabalar dostum. Benim kullandığım ve aşık olduğum monitör bu:

Görüntü tertemiz, canlı ve bir sürü özellikleri var özellikle FPS modunu kullanırsan oyunlarda büyük keyif alırsın.
Bence sizin seçtiğinizi almamalı 75Hz 1500 TL'ye 144Hz alınabilir.
Ekran kartım RX 570. Bana güzel bir monitör önerir misiniz?
Mutlaka ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar alın mükemmel bir monitör yada şunu alın ViewSonic XG2401 24

Arkadaşlar 60 Hz ile 144 Hz arasında paraya kıyacak kadar fark var mı? Ben 60 Hz ile de yeteri kadar akıcı bir oyun deneyimi yaşayabiliyorum ve bana Hz değerini daha da yükseğe almak pek sıcak gelmiyor. Fakat gel gör ki her oyun oynayan insana bu öneriliyor. Ki zaten RX 570 ekran kartıyla kaç tane oyunda 144 FPS alabilirsin ki? O da ayrı bir soru.

Bundan önceki yorumumda linkini attığım 2. monitör (ViewSonic olan) 1440p sunmakta, eğer RX 570'le fazla bir sıkıntı yaşmayacaksam, onu almayı düşünüyorum. Benimle lütfen bu monitörle ilgili yorumlarınızı paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.

Arkadaşlar 60 Hz ile 144 Hz arasında paraya kıyacak kadar fark var mı? Ben 60 Hz ile de yeteri kadar akıcı bir oyun deneyimi yaşayabiliyorum ve bana Hz değerini daha da yükseğe almak pek sıcak gelmiyor. Fakat gel gör ki her oyun oynayan insana bu öneriliyor. Ki zaten RX 570 ekran kartıyla kaç tane oyunda 144 FPS alabilirsin ki? O da ayrı bir soru.

Bundan önceki yorumumda linkini attığım 2. monitör (ViewSonic olan) 1440p sunmakta, eğer RX 570'le fazla bir sıkıntı yaşmayacaksam, onu almayı düşünüyorum. Benimle lütfen bu monitörle ilgili yorumlarınızı paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.
Öncelikle 144 Hz ile 60 Hz arasında çok fark var şöyle söyliyeyim sana 60 Hz tofaş 144 Hz lamborghini RX 570 1440p için yeterli değil bu arada.
arkadaşın ekran kartı rx 570 çoğu oyunda 144 fps deneyimi yaşayamayacak.
Evet yaşıyamıcak ama ne tarz oyunlar oynadığına bakar CS:GO da çok rahat alır 144 hem ileride sistemini güçlendirceği zaman 144 Hz almaya gerek kalmıcak önerdiğim monitör alınabilecek en iyi 144 Hz fiyat olarak

Evga Gtx970 ekran kartım var ben de bakıyorum monitör 144hz almak istiyorum abartılı mı olur ? Yoksa 75hz yeterli mi ? Şu an 60hz kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı