1500 TL Monitör Önerisi

OkanSntrk

Kilopat
Şu anda kullandığım ekran kartı GTX 760 fakat 2-3 aya kadar yeni bir sistem toplayacağım. Bu sistemin içerisinde hangi ekran kartı olacak belli değil. GTX 1070'de olabilir RX 580'de olabilir. Benim için önemli olan oyunlarda input lag yaşamamak. Bunun için 1500 TL'ye kadar monitör önerebilirseniz sevinirim. Fiyat 100 lira oynayabilir. Teşekkürler.

Arkadaşlar hepinize yorumları için teşekkürler bu önerilenler arasında attığım MSI monitör daha mı iyidir fiyatı çok uygun geldi bana.

MSI Optix MAG241C 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Full HD Fiyatı
GTX 1070 vs RX 580 karşılaştırmasında RX 580'e yönelmeyin. RX olucaksa 590 alın.
Örnek vermek için RX 580 yazdım. Çünkü benim asıl amacım input lag yaşamamak o yüzden G-SYNC monitör almam imkansız olacağı için FreeSync alacağım input lag yaşamamak içinde AMD bir ekran kartı alabilirim. Aslında yeri gelmişken sorayım GTX 1070 olan bir bilgisayarda 144hz bir monitör ile input lag yaşama ihtimalim var mı? Mesela bu önerilen monitörler arasında çünkü çok çektim bu sorundan bidaha yaşamak istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı