1500 TL Telefon Önerisi

Sanki konuda böyle bir şey denemiş sanırım ben kaçardım.
Nasıl yani? Xiaomi'ye sıcak bakmıyorum demiş, annesi için alacağını da belirtmiş. Tabii Oppo modellerini de düşünmüş. 1200 TL olduğu için arkadaşa M20 mantıklı gelmiş.

Son düzenleme:
Nasıl yani? Xiaomi'ye sıcak bakmıyorum demiş, annesi için alacağını da belirtmiş. Tabii Oppo modellerini de düşünmüş. 1200 TL olduğu arkadaşa M20 mantıklı gelmiş.
Kafam karıştı sanırım teşekkür ederim.

Aynı şekilde batarya performansı ile annesi için M20 uygun olur bütçeyi zorlamak istemiyorsa.

General mobile gm9 pro'da tercih listesine eklenebilir ben baktığımda f/p oranı çok iyiydi.kasa ekran oranı vs seni memnun etmeyebilir ama işlemcisi kamerası gayet iyi diyor kullananlar ve inceleyenler

Ben Redmi Note 7 kullanıyorum gayet iyi ama ghost screen var. Kuzenimde de Redmi Note 6 Pro var onda da aynı sorun var. Ablam A30 kullanıyor. Ablamın telefonuyla kıyasladığımda gerçekten MİUİ arayüzü çok daha akıcı ve güzel.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı