1500 TL'ye ikinci el sistem önerisi

Seviyorum ya böyle yapmalarini neden böylesiniz arkadaşlar şu anda bile kendime buldum kasa hariç zaten kasa elimde var HDD'de var 250 GB o yüzden daha farklı bir sistem öneriniz var ise yazabilirsiniz şu anda bana sadece işlemci RAM ve anakart lazım.

Ekran kartsız nasıl oyun oynayacaksınız hocam.

İstanbul'da oturuyorsanız benim kullanmadığım 3. el eski bilgisayarımı işinizi görürse o fiyata verebilirim. i5-650 işlemci, adını hatırlayamadığım anakart, 350W PSU, 6 GB RAM, kasa ve fanlar. HDD ve ekran kartı yoktur. Kasadan parçalar sökülmüş ve montaj gereklidir. Ben 3 sene benden önceki kişi 4 sene kullanmıştır. Halen çalışmaktadır, İstanbul bahçeşehire yakınsanız gelip görebilirsiniz. Forum kurallarına aykırı ise bu söylediklerim mod ya da bilgili bir kullanıcı uyarırsa yorumu mu silerim? Onun harici 1500 TL'ye sistem zor bulursunuz, hatta parçalarını bile alamazsınız.

İzmirdeyim maalesef :(

Ekran kartsız nasıl oyun oynayacaksınız hocam.

HD Graphics 610 var hocam dediğim oyunları 720p Low'da rahatlıkla açar diye düşünüyorum.

Pentium G4560 kullanan varsa yazabilir mi performansı nasıl hangi oyunlarda kaç FPS alıyorsunuz?

Phenom II X4 945 150 - 200TL.
Phenom destekli DDR3 anakartlar genel olarak 250 - 300 civarlarında.
4x2 8 GB DDR3 RAM'ler 300 350'ye bulunabilir.
320GB'lık laptop HDD'leri 100TL, bulabilirsen 7200RPM 500GB'lık HDD'lerden bul.
400W Power 150 - 200TL civarlarında. ASUS, FSP, en kötü Casper tercih edin.
Bu bütçede kasayı boş ver. Geriye 400 - 500TL kalıyor. Onunla da HD6850, HD7770 bakabilirsin. GTX 650 bulmakta mümkün. En kolay HD 6850 bulursun.

Şunun gibi bir sistem bulabilirim belki ama Intel bakıyorum G4560 iyi gibi hocam siz ne diyorsunuz?

Güncel bilgisayar şu anda almam mümkün değil beni 1-2 sene idare edebilecek DDR 3 8 GB RAM'li bilgisayar bakıyorum şu anda.

Uyumludur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
uhd610 un performansı tam olarak bu şekilde. Aman aman bir performansı yok. Ama işimi görür derseniz alınabilir.

Uyumludur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
UHD610'un performansı tam olarak bu şekilde. Aman aman bir performansı yok. Ama işimi görür derseniz alınabilir.

Görür hocam oynamak istediğim birçok oyunu oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı