1500 TL'ye ikinci el sistem önerisi

Tamamdır onları eklemiyorum o zaman.

Pazarlık yaparsanız belki daha uygun olur hocam. Param Güvende'yle almaya çalışın. Valorant 720p 70-80 FPS oynatıyor, GTA 5 720p 30-40 bazen 50 FPS oynatıyor videolarda.

İşte beklediğim öneriler bunlar arkadaşlar.

Tamamdır onları eklemiyorum o zaman.

Pazarlık yaparsanız belki daha uygun olur hocam. Param Güvende'yle almaya çalışın. Valorant 720p 70-80 FPS oynatıyor, GTA 5 720p 30-40 bazen 50 FPS oynatıyor videolarda.
Anakart ilanı çok eski artık 350tl ye bulmak mümkün değil ama 500tl ye bulabilir

Merhaba ben 1080p LoL, Valorant 720p The Forest, GTA 5, Metro 2033, Metro: Last Light oynamak istiyorum. Bunları oynatacak sistem toplayacağım önerilerinize açığım.

GTA 5 mi :D? Metro 2033? Anca işlemciyi alırsın belki onu bile alamazsın. Ramleri alırsın o kadar.

Hocam RAM'ler hazır zaten 355 TL'ye 8 GB RAM alacağım şu anda anakart ve işlemci lazım ama ama DDR 3 olması lazım.

Hocam PC'nin ömrü çok kısa olacaktır yani 1500 TL'ye toplayacaığınız PC çok fazla gitmez hem de yüksek bir performans almazsınız.

Anakart ve işlemci kolay. 300G ve A320 alabilirsiniz. Ama APU olacağı için şiddetle daha sonra 8 GB daha RAM eklemenizi tavsiye ederim.

Ekleyeceğim.

Hocam PC'nin ömrü çok kısa olacaktır yani 1500 TL'ye toplayacaığınız PC çok fazla gitmez hem de yüksek bir performans almazsınız.

Hocam zaten 1-2 sene gitsin yeter dedim dediklerim anlaşılmıyor mu acaba ya.

Ekleyeceğim.

Hocam zaten 1-2 sene gitsin yeter dedim dediklerim anlaşılmıyor mu acaba ya.

Hocam niye bu kadar asabisiniz? Size ömrünün kısa olacağını söylüyorum 1 seneye yakın sürede zaten performansı çok düşecektir almadan önce uyarıyorum tamam sağ olun. Bilgi için yazmak yerine dağ ayısı gibi yorum yapmanın sebebi nedir o PC 2 sene gitmez gitse de performansı çok düşer.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı