15000 TL kamera odaklı telefon tavsiyesi

Bütçe
15000

elacays

Femtopat
Daha fazla  
Telefonda oyun oynamıyorum. Kamera, arayüz ve ekran odaklı bir telefon arıyorum farka değecek ise bütçe arttırılabilir. Önerilerinizi sebepleriyle beraber söylerseniz benim de araştırmam için çok sağlıklı olur.

S22 de oldukça fazla ısınma ve şarj problemi yaşayan arkadaş gördüm kronik bir sorun gibi o yüzden korkutuyor.

Şu an aklımda bunlar var:
  • iPhone 12 2.el
  • OnePlus 9 Pro.
  • Samsung S21.

OnePlus 9 Pro'yu salla. Berbat batarya performansı ve leş ön kameraya sahip bu cihazı almanı tavsiye etmem. iPhone 12 ya da S21 almanı tavsiye ederim.

S22 de oldukça fazla ısınma ve şarj problemi yaşayan arkadaş gördüm kronik bir sorun gibi o yüzden korkutuyor.
Isınma olarak gündelik kullanımı etkilemez. Batarya olarak iyi cihaz değil. Samsung amiral gemileri genel olarak batarya olarak bir orta seviye telefon gibi batarya performansı sunmaz. Birçok amiral gemisi batarya olarak yetersiz zaten.

Iphone 12 modelinin de şarjı iyi değil. OP 9 Pro stoklarda olan bir ürün değil.

Telefonda oyun oynamıyorum. Kamera, arayüz ve ekran odaklı bir telefon arıyorum farka değecek ise bütçe arttırılabilir. Önerilerinizi sebepleriyle beraber söylerseniz benim de araştırmam için çok sağlıklı olur.

S22 veya S21 FE Snapdragon almalısınız.

@Erenk1905 Hocam komik birşey varsa söyleyin bari bizde gülelim. Ben gülecek birşey göremiyorum.

Son düzenleme:
S22 veya S21 FE Snapdragon almalısınız.

@Erenk1905 hocam komik bir şey varsa söyleyin bari bizde gülelim. Ben gülecek bir şey göremiyorum.

Benim kendi kişisel fikrimi söylediğim her mesaja gülücük emojisi koyan sen mi bunu söylüyorsun? Niye gülücük emojisi koydum? YouTube'da ve bu forumda S22'nin anormal derecede ısındığı ve berbat batarya performansına sahip olduğu kanıtlanmasına rağmen hala S22'yi öneriyor olman bana komik geliyor. Konuyu açan kişiye ısınan ve berbat batarya performansı sunan cihazı mı laik görüyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı