15000 TL render için sistem önerisi

:).
Ekran kartı olarak yakın fiyata RTX3070 Twin Edge alınırsa ve kasa Sharkoon REV200 yapılırsa güzel sistem. Bence acele etme, @Melissa. ve @perspektive de bir baksın.

15.040 TL.

Arkadaşlar ortak bir noktaya varalım, yaklaşık 1-2 saat sonra parçaların siparişini vereceğim 😊
Çizim programı sanırım, GPU'ya para basmak daha mantıklı olabilir. Bellek olarak RipjawsV sakın almayın. HyperX Fury alın en az bellek olarak.
B550 Gaming Plus ile B550 Tomahawk aynı fiyatta B550 Tomahawk alın.
Dediğim gibi Render sistemine A2000 olmamış. 970 Evo tavsiye ederim.

Kasa olarak bütçe 15K iken Mag Forge 100R almak bence saçmalık. Ama 100R alacaksanız da burada daha uygun.
650W yeter mi emin değilim ben. 750W almakta fayda var.

Şu program CPU odaklıysa ilk attığım sistemi tavsiye ederim ama. Ya da 5600X alıp diğer parçalara para verilebilir.

Çizim programı sanırım, GPU'ya para basmak daha mantıklı olabilir. Bellek olarak RipjawsV sakın almayın. HyperX Fury alın en az bellek olarak.
B550 Gaming Plus ile B550 Tomahawk aynı fiyatta B550 Tomahawk alın.
Dediğim gibi Render sistemine A2000 olmamış. 970 Evo tavsiye ederim.

Kasa olarak bütçe 15K iken Mag Forge 100R almak bence saçmalık. Ama 100R alacaksanız da burada daha uygun.
650W yeter mi emin değilim ben. 750W almakta fayda var.

Şu program CPU odaklıysa ilk attığım sistemi tavsiye ederim ama. Ya da 5600X alıp diğer parçalara para verilebilir.
Benim attığım sisteme de bakar mısın? Dediğin gibi yaptım. 970 evo çok aşırı pahalı lakin. :(

Geri
Yukarı