15000 TL sistem önerisi

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bütçe minimum 15 bin, maksimum 17 bin. Oyun oynamak ve ders çalışmak için alacağım, önerdikten sonra hangi seviyede oyunları oynayabilirim onu da söyleyebilirseniz sevinirim. Laptop veya masaüstü bilgisayar önerebilirsiniz. Bir de temmuz sonuna doğru alacağım için aşırı şekilde fiyat artışı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe minimum 15 bin, maksimum 17 bin. Oyun oynamak ve ders çalışmak için alacağım, önerdikten sonra hangi seviyede oyunları oynayabilirim onu da söyleyebilirseniz sevinirim. Laptop veya masaüstü bilgisayar önerebilirsiniz. Bir de temmuz sonuna doğru alacağım için aşırı şekilde fiyat artışı olur mu?
Monitör dahil mi? Fiyat artışı olur evet.

evet dahil. Öneriniz için teşekkürler bakacağım.
O zaman bu sistem olmaz monitör yok bekle.

Şuan alamaz mısın?

O zaman bu sistem olmaz monitör yok bekle.

Şuan alamaz mısın?
şuan alamam da yani temmuzda maksimum 1000 TL artış olur diye düşünüyorum oda o kadar etkilemez beni yani sisteme 15 bin TL desek monitörede 2 bin TL diyelim hadi 1000 tl artış olsun 18 bin TL olur. Yani bütçeyi 1000 TL arttırabilirim o kadar sıkıntı olmaz.

şuan alamam da yani temmuzda maksimum 1000 TL artış olur diye düşünüyorum oda o kadar etkilemez beni yani sisteme 15 bin TL desek monitörede 2 bin TL diyelim hadi 1000 tl artış olsun 18 bin TL olur. Yani bütçeyi 1000 TL arttırabilirim o kadar sıkıntı olmaz.
Monitör min 4k bu arada.

Monitör iyi olmak zorunda hocam aldığın sistemin hakkını versin.

Sağ olun hocam monitör için ek bir bütçe ayarlayacağım da bir de zahmet olmazsa 15.500 TL civarında bir sistem önerebilir misiniz bu monitör için?

Yeni konular

Geri
Yukarı