15000 TL'ye ikinci el dizüstü önerisi

dr.lazy

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Tıp okurken teknolojiden epey uzak kalmış biri olarak 2. el PC önerilerinizi rica ediyorum. 15 bin bandında (Kaliteli ve uzun ömürlü olacağını düşündüğünüz bilgisayara 20 belki 25 bine kadar çıkabilirim.) dizüstü PC bakıyorum. Asıl derdim DotA 2 oynamak ve tabii günlük işler film YouTube, Netflix... Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Herkese merhaba. Tıp okurken teknolojiden epey uzak kalmış biri olarak 2. el PC önerilerinizi rica ediyorum. 15 bin bandında (Kaliteli ve uzun ömürlü olacağını düşündüğünüz bilgisayara 20 belki 25 bine kadar çıkabilirim.) dizüstü PC bakıyorum. Asıl derdim DotA 2 oynamak ve tabii günlük işler film YouTube, Netflix... Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocam ilk olarak o fiyata 2.el almanıza lüzum yok. 2.olarak dota için ve günlük işler için 15k ya veya 20k ya pc ye lüzum yok. Daha ucuz şeylere yönelmenizde ya da daha fiyatına değecek aktivitelere bakmanızda fayda var.

Tavsiyem Macbook M1 Pro base model 25k civarında 2. el bulabilirseniz 14'' model size uyar diye düşünüyorum. Dota 2 yi rahatlıkla 100 FPS üzeri verir şarjı ve diğer donanımları da işinizi görür, yapmayacağınız bir işiniz olmaz ddiye düşünüyorum

Hocam ilk olarak o fiyata 2.el almanıza lüzum yok. 2.olarak DotA için ve günlük işler için 15k ya veya 20k ya PC'ye lüzum yok. Daha ucuz şeylere yönelmenizde ya da daha fiyatına değecek aktivitelere bakmanızda fayda var.

İşte sorun şu ki ben ne yeterlidir ne yetmez hangi marka hangi işlemci bilmiyorum elimden geldiğince marka ve model okumaya çalışıyorum. Mac mi mantıklı yoksa ASUS mu MSI mı 😄bilmiyorum

Tavsiyem Macbook M1 Pro base model 25k civarında 2. el bulabilirseniz 14'' model size uyar diye düşünüyorum. Dota 2 yi rahatlıkla 100 FPS üzeri verir şarjı ve diğer donanımları da işinizi görür, yapmayacağınız bir işiniz olmaz ddiye düşünüyorum
teşekkür ederim ben 2. el sitelerine bakayım şimdi onun için

Hocam bence yapacağınız iş için hiç öyle laptoplara gerek yok bunu alıp 8 GB RAM takarsanız sizin uzun süre götürür:

Böyle bir cihazda işinizi görebilir.

Böyle bir cihazda işinizi görebilir.

hocam şimsi vatanda 20 bine kadar güzel bir kampanya var .Bu bütçede apple mac veya asustan alabileceğim en iyi cihaza bakıyorum mantıklı mı yoksa 2. el satan yerden sıfır mı kovaliyim garantili daha uyguna

Kısa bir araştırmada 15k bandında bulabildiğim en iyi ürün bu
teşekkür ediyorum ama casper için pek de iyi yorumlar okumadım .ben asus apple veya olursa msi üzerinden gitmeyi düşünüyordum

Geri
Yukarı