1500TL PS4 ilanı dolandırıcı olabilir mi?

İlk defa uzaktan satış sözleşmesi duydum ama Letgo genelde dolandırıcı yeridir.
Ayrıca fiyat aşırı düşük normalde 7 oyun zaten ortalama 1200 tldir kollaraı saymadım bile.
Dikkat edin de sonra sizi dava etmesin PS 4 gönderdim ama para ödemedi diye.

İlk defa uzaktan satış sözleşmesi duydum ama Letgo genelde dolandırıcı yeridir.
Ayrıca fiyat aşırı düşük normalde 7 oyun zaten ortalama 1200 tldir kollaraı saymadım bile.
Dikkat edin de sonra sizi dava etmesin PS 4 gönderdim ama para ödemedi diye.
Adam dedi kargoya verdiğimde görüntülü de konuşacaz. Sesli konuştuk biraz.
Hocam kargoyu alırken ve ilk defa açarken video çekmenizi öneriririm.
Sonra başınıza iş almayın.
Kesinlikle bunu yapacağım zaten daha öncede düşünmüştüm bunu. Hatırlattığınız için sağolun
Hocam kargoyu alırken ve ilk defa açarken video çekmenizi öneriririm.
Sonra başınıza iş almayın.
Kesinlikle bunu yapacağım zaten daha öncede düşünmüştüm bunu. Hatırlattığınız için sağolun
Mantıklı bir fiyat gibi gözükmüyor ya kırıktır ya da kollarla ilgili bir sıkıntısı vardır.
Kırık zaten ama fiziksel olarak değil jailbreak mi ne anlamında
Sana ürünü yolladım deyip sahte kargo makbuzu atar, daha sonra ödeme yapmadın diye yaygara çıkarabilir belki. Belki de aklımıza gelmeyen bir dolandırıcılık yöntemi vardır.
Öyle bir şey yaparsa sahte olduğunu anlama şansımız yok mu?

Hocam bir de sözleşmeyi çok özel değilse az da olsa bize de açıklar mısnız?
Nasıl bir şey olduğunu öğrenmek için çünkü daha önce hiç duymadım böyle bir şey.

Hocam bir de sözleşmeyi çok özel değilse az da olsa bize de açıklar mısnız?
Nasıl bir şey olduğunu öğrenmek için çünkü daha önce hiç duymadım böyle bir şey.
Ben de bilmiyorumki. Tüm işlemleri abim yaptı. Ben sadece araştırmak amaçlı konu açtım. Galiba mesafeli satış sözleşmesinden bahsediyor.

Sahte barkod yapıp arkadaşın dediği gibi yaygara çıkarabilir, ürün çakma olabilir, çalıntı ürün olabilir, işlem görmüş her an gidecek ürün olabilir, bir sorun olmadı kargo geldi video ile aç video ile test et.

Aynen öyle yapacağım. Ama sahte olduğunu anlama şansımız yok mu sadece?
Sahte barkod yapıp arkadaşın dediği gibi yaygara çıkarabilir, ürün çakma olabilir, çalıntı ürün olabilir, işlem görmüş her an gidecek ürün olabilir, bir sorun olmadı kargo geldi video ile aç video ile test et.
Abiniz 18 yaşından büyük mü?
Evet
İşlem görmüş derken yani ömrü az kalmış olabilir mi?

Hocam çakma olduğunu anlamanız genelde kolaydır orjşnal CD lel çalışmaz ya da PS 4 işletim sisteminin çakmasıdır ama genlde ürnün numarasına bakılır oradan kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı