1550 TL'ye Salcano NG650 alınır mı?

Bir hafta önce kuzenim Ng 750 sıfır bir şekilde 1250 TL gibi bir fiyata almıştı. Hangi tür bisiklet alacağınıza karar verdiniz mi? O tarz bisikletler şehir içinde kullanılmaya uygun değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuan Salcano Bodrum Man 26" var, çoğunlukla 20-50km köy turlarına çıkıyorum ve amortisörü olmadığı için perişan oluyorum. Hem amortisör yok hem de tekerler ince çukurlar ve kaldırımlardan inişlerde de tedirgin oluyorum. Bu yüzden dağ bisikletine geçmeyi düşündüm. Şuan aklımda Corelli Snoop 4.0 MD, NG650 ve NG750 var. Kuzeniniz memnun mu NG750'den?

Şuan Salcano Bodrum Man 26" var, çoğunlukla 20-50km köy turlarına çıkıyorum ve amortisörü olmadığı için perişan oluyorum. Hem amortisör yok hem de tekerler ince çukurlar ve kaldırımlardan inişlerde de tedirgin oluyorum. Bu yüzden dağ bisikletine geçmeyi düşündüm. Şuan aklımda Corelli Snoop 4.0 MD, NG650 ve NG750 var. Kuzeniniz memnun mu NG750'den?
Bende de Ng 750 var. Kuzenimde v frenli modeli var. Bende ise disk. Disk modelinde frenlerde sıkıntılar yaşadım. Genel olarak menunum. Ama bence ikinci ele yönelip Kron Tx 150 almalısınız. Dağ bisikleti teker kalınlığından dolayı yorabilir.

Geri
Yukarı