Salcano NG650 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar sizce alınır mı? Eski bisikletimde V fren vardı. Bu bisiklette Hidrolik disk fren varmış. Yaşadığım yer köy tarzı bir yer, parke yollar, bozuk yollar, çamur vb. Şeylerin içinde süreceğim. Uzun ömürlü bir bisiklet mi? Daha iyi bir bisiklet öneriniz var mı? Verebileceğim maksimum bütçe 6000 TL.

Hocam NG650 giriş seviye bir mtb dir. Bakımlarını düzgün aralıklarla yaptırırsanız uzun süre kullanırsınız. Arka tekeri düzgün periyodlarla kontrol edin eğer elinizle itip çektiğinizde sağa sola yalpalama yapıyorsa mutlaka bisikletçiye götürüp rulman bakımı yaptırın. Bu seviye bisikletlerin genel sorunudur.

Hocam NG650 giriş seviye bir mtbdir. Bakımlarını düzgün aralıklarla yaptırırsanız uzun süre kullanırsınız. Arka tekeri düzgün periyordlarla kontrol edin eğer elinizle itip çektiğinizde sağa sola yalpalama yapıyorsa mutlaka bisikletçiye götürüp rulman bakımı yaptırın. Bu seviye bisikletlerin genel sorunudur.

Hocam ben internetten almayı düşünüyorumda kutuda parça parça geliyormuş. Bunu kutusuyla beraber bir bisikletçiye götürsem bisikleti birleştirir mi?

Alınır ben kullanıyorum 2 yıl oldu alaı memnunum biskletten.

Hocam sürekli bakım yaptırıyor musunuz yani çok bakım isteyen bir şey mi?

Kardeşim viteste fazla çark var ben onu azalttım. Parçaları önünüzde birleştirsin.

Hocam bu dağ bisikleti türü şehir bisikletine göre daha mı çok yorar? Benim eski bisiklet çift amontüsörlü şehir bisikletiydi aşırı yoruyordu 1 buçuk saatten sonra.

Geri
Yukarı