1590TL Razer Blackwidow v3 TenKeyLess nasıldır?

Kalite biraz çöp oldu ama hızlıca bu kadar yükleyebildim. Sırf şu ışık uyumu olsun diye Razer fareyle başlayan yolculuk sete dönüştü. LED işine çok kaptırmamak gerekiyor. 😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu aydınlatmanın ve Razer'in ışıklandırmasının videoyla uyumluluğuna bakın. Kalite hiç sorun değil, şu setup olduktan sonra. Gerçekten güzel setupunuz var.

Rica ederim, bende yeni sistem aldım, sipariş verdim daha doğrusu. Klavye ve fareyi onun için bakıyordum. 🙂
O açtığınız videoyla birlikte ışıkların azalıp artması nasıl oluyor? Aydınlatabilir misiniz acaba?
Monitöre Ardunio ile amblight sistem kurdum. O sayede anlık olarak içerikteki renkler arkadaki ledleri yakıyor. Razer ekipmanlarını ise Synapse yazılımında Chroma Studio altında Ambient Awareness moduna almanız gerekiyor. Bu sayede ekipmanlar da gördüğünüz görüntüye göre ışıklandırmasını ayarlıyor.
1700602320838.png

Monitöre Ardunio ile amblight sistem kurdum. O sayede anlık olarak içerikteki renkler arkadaki ledleri yakıyor. Razer ekipmanlarını ise Synapse yazılımında Chroma Studio altında Ambient Awareness moduna almanız gerekiyor. Bu sayede ekipmanlar da gördüğünüz görüntüye göre ışıklandırmasını ayarlıyor.
Anladım. Sağ olun tekrardan. Biraz fazla sordum sanırım.

Gerçekten yazılımı çok güzelmiş. Sistem, monitör, klavye ve fare elime sorunsuz şekilde ulaşınca bu konudan size dönüş sağlayacağım.

@EmreCanTuna

IMG_20231125_235914.jpg

IMG_20231125_235922.jpg

IMG_20231125_123620.jpg

Sistem sorunsuz şekilde elime ulaştı. Klavye ve mouse ikilisi çok çok iyi oldu. Klavyenin yazı yazması, oyun oynaması gerçekten çok zevkli, hissiyatı çok iyi. Sesi yeterince fazla hatta benim için biraz daha fazla. Işıklandırmasını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz, yazılımı sayesinde. Şimdilik Razer mousepad eksik. Onun yerine eski mousepadimi kullanıyorum. İleride Razer'inkini alacağım. Özellikle farenin hızını fark edince çok şaşırdım. DeathAdder V2 Pro'dan mıdır yoksa benim şimdiye kadar kaliteli fareye el sürmememden mi kaynaklı anlayamadım. Razer kalitesi çok iyi. Gönderdiğiniz tüm mesajlar için tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme:
Gerçekten yazılımı çok güzelmiş. Sistem, monitör, klavye ve fare elime sorunsuz şekilde ulaşınca bu konudan size dönüş sağlayacağım.

@EmreCanTuna

Eki Görüntüle 2031019

Eki Görüntüle 2031021

Eki Görüntüle 2031022

Sistem sorunsuz şekilde elime ulaştı. Klavye ve mouse ikilisi çok çok iyi oldu. Klavyenin yazı yazması, oyun oynaması gerçekten çok zevkli, hissiyatı çok iyi. Sesi yeterince fazla hatta benim için biraz daha fazla. Işıklandırmasını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz, yazılımı sayesinde. Şimdilik Razer mousepad eksik. Onun yerine eski mousepadimi kullanıyorum. İleride Razer'inkini alacağım. Özellikle farenin hızını fark edince çok şaşırdım. DeathAdder V2 Pro'dan mıdır yoksa benim şimdiye kadar kaliteli fareye el sürmememden mi kaynaklı anlayamadım. Razer kalitesi çok iyi. Gönderdiğiniz tüm mesajlar için tekrardan teşekkürler.
Rica ederim, tekrardan hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Geri
Yukarı