16.000 TL ile Laptop vs Masaüstü

Daha fazla  
16k bütçem var laptop ve masaüstü arasındayım. Ailem masaüstü istemiyor oyun oynayacağımı düşündükleri için. Laptoptan da oyun oynanabildiğini anlatamadım. Laptop alacak olmam olası ama 16k bütçe ile güzel bir sistem dizilebileceğini düşünüyorum. Aşağıda fotoğraflarını attığım 16klık laptop ile 16k ya dizebileceğim sistem arasında performans bakımından çok fark olur mu?

20221102_185938.jpg
20221102_185956.jpg

Taşıma amacınız yoksa tabii ki masaüstü. Paranızın hakkını daha çok verecek bir şey alacaksınız sonuçta.

Performans olarak tabii ki attığınız masaüstü bilgisayar daha üstün. Taşınabilirlik gibi kavramlar sizin için önemli ise laptop alın.

16k bütçem var laptop ve masaüstü arasındayım. Ailem masaüstü istemiyor oyun oynayacağımı düşündükleri için. Laptoptan da oyun oynanabildiğini anlatamadım. Laptop alacak olmam olası ama 16k bütçe ile güzel bir sistem dizilebileceğini düşünüyorum. Aşağıda fotoğraflarını attığım 16klık laptop ile 16k ya dizebileceğim sistem arasında performans bakımından çok fark olur mu?

Eki Görüntüle 1560594Eki Görüntüle 1560595

Hocam ben o hatayı yaptım sizde yapmayın masaüstü alın.

Vakti geldiğinde güncellenebilirlik açısından her türlü masaüstü. Ekran kartı özelinde 6600x daha iyi diye biliyorum. Kullanım amacı olarak bilgisayar gezdirilecekse leptop, değilse masaüstü daha mantıklıdır. Tüm bileşenlerin dikkatli seçilmesi gerekiyor tabii ki.

Monster diye bir PC var donanımına göre fiyatı da uygun amma velakin sorunları var ve bu sorunlara katlanman lazım sorunları ısınma sorunu her yıl mutlaka bakım götürmek lazım PC'yi onun dışında böyle bir PC yok yani Monster bu yönden iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı