16.000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
16000₺

snoplex

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Audeze Maxwell ve SteelSeries Nova Pro Wireless kulaklıkları arasında kaldım. Bu kulaklıklar hakkındaki düşüncelerinizi veya başka model önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Merhaba, Audeze Maxwell ve SteelSeries Nova Pro Wireless kulaklıkları arasında kaldım. Bu kulaklıklar hakkındaki düşüncelerinizi veya başka model önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Arctis nova pro kullanıyorum ve memnun'um. Muhtemelen birkaç sene sonra üst modeli çıkınca onu alır kullanmaya devam ederim.

Audeze Maxwell SS NOVA proyu mezara gömer . Kesinlikle AUDEZE MAXWELL gelmiş geçmiş en iyi kablosuz oyuncu kulaklığı.

Eğer Open BACK düşünüyorsan HD 560S.

Gerçekten Wireless alacak mısınız bu fiyata ses kalitesi çok iyi kablolu kulaklık alınır.

Öyle diyorsun ki sanki Audeze Maxwell çok dandik.

Hayır kesinlikle kötülemedim kulaklığı aslında hiçbir kulaklığı kullanmadan kötülemedim hatta bazılarına sorduğumda fikirlerini de sundular mesela Cloud 2 veya 3 tizli olduğunu söyledi bir arkadaş seslerinden rahatsız olmuş, ben sadece fikrimi belirttim ama tabii ki de alması onun kararı.

Bir diğer konuda okuduğuma göre Wireless kullanımda çoğu kablolu kulaklıktan daha iyi olduğunu söyleyen kişileri gördüm.
Öyle birşey yok, kablolu tercih edilmelerin sebebi hem ucuz hem dac/ses kartlarıyla birlikte kullanıp ses kalitesinin artirabilmesi, maalesef kablosuzda bu durum yok ama kablosuzun en büyük ve süper artısı konfor, ben kablosuz kullanıyorum evin içinde turlayabiliyorum.

Bir diğer konuda okuduğuma göre Wireless kullanımda çoğu kablolu kulaklıktan daha iyi olduğunu söyleyen kişileri gördüm.

Herkes bir şey diyor belki farkları da olmayabilir ses konusunda ama ben yine de sıcak bakmıyorum Wireless sinyaller yoluyla iletiyor sesi diğeri doğrudan kabloyla arada bence çok fark var ben kendi kulaklığımın mükemmel sesini alabilmek için bile çok uğraşmıştım eskiden beridir. Şu an Logitech Pro X kullanıyorum 4K fiyatamı ne çıkmıştı en son onda bile çok temiz ses alıyorum ses kartını takmadım yazılımını kullanmıyorum bile sildim, sesleri doğal geliyor inanmayacaksınız ama stüdyo içinde yaşıyorum resmen :)

Yeni konular

Geri
Yukarı