16 bin TL telefon önerisi

Bütçe
16000
Kullanımdan kullanıma değişecek bir süre ve 5 saat alan kişi ne zaman almış telefonu?
Yeni bir telefon isa 5 saatin imkanı yok 7 saat veren bir telefon.
Ve ekran süresi kullanımdan kullanıma değişir.
@cumali_032 yeni aldı ve pişman oldu. Kendisi anlatabilir.

@749580 kullanımdan kullanıma değişiyor, neyi ispatlamaya çalışıyorsun? Ben de sana 8 saat alanını da bulurum, 5 saat alanını da bulurum.

Bende bulurum hatta ben 11 saat alanı da gördüm sadece film izleyerek.
Ama alacak kişi de 5 saat alacak diye bir kaide yok.
Ekran süresi hep aynı süreyi mi verecek kullanım alışkanlıkları değiştikçe süre de değişir.

Bende bulurum hatta ben 11 saat alanı da gördüm sadece film izleyerek.
Ama alacak kişi de 5 saat alacak diye bir kaide yok.
Ekran süresi hep aynı süreyi mi verecek kullanım alışkanlıkları değiştikçe süre de değişir.
Ben de hep 5 saat verecek demedim ki, 5 saat verenini de gördüm dedim.

Ben de hep 5 saat verecek demedim ki, 5 saat verenini de gördüm dedim.
Bende 5 saat alanı buldum ama kalan şarjı %25
5 saat 58
Screenshot_20240128_165408_Samsung Members.jpg

5 saat 38dk
Screenshot_20240128_165332_Samsung Members.jpg

7 saat
Screenshot_20240128_165303_Samsung Members.jpg

10 saat
Screenshot_20240128_165245_Samsung Members.jpg

Bunların hepsi 120Hz kullanımda.

Ekran süresi kişinin ne yaptığına bağlı hiçbir şey yapmadan 5 saat alanı gördünüz mü?

6 saat
Screenshot_20240128_170108_Samsung Members.jpg

Hesaplamalarıma göre günlük ortalama kullandımda oyun, sosyal medya, video gibi alışkanlıklarda 120Hz ile 7 saat ekran süresi veriyor.
Oyun olmazsa 8-9 saate kadar yükseliş yapıyor.

Son düzenleme:
Merhabalar.

S20 FE aldım. Isı verimsizliliği mi denir, yoksa bataryanın garipliği mi denir bilinmez. Sonra telefon darr edip kapandı, iade almadılar bende Hepsiburada'ya hakem heyeti davası açtım. Parami geri alip A54 aldim. Telefonda OIS var, şahsen OIS olduğunu pek sanmıyorum. OIS moduna alınca pek etkisi olmuyor. Ayrıca 6000MaH diyor. Bu cihazda bazen 4.5 saat alıyorum. Bazen 6.30 saat aliyorum. Ayrıca kullanıma bağlı. Normalde daha fazla vermesi lazim. Ornegin Instagram'a cok bagımlıydım. Sonra uygulamayı sildim ve pil kullanımı tekrar gözledim. %70 pil kullanımı 6.30 saate çıktım. Burada sizin kullanımıza bağlı ekran süreleri çıkıyor. Güncellik S20 FE'de bitti, ayrıca batarya 5.30 saat üstüne çıkmıyor. Maalesef bir şey arasanız illa bir şey eksik kaliyor. A54 alın derim, şahsen S20 FE batarya konusunda kötü ama kamera bakımından iyi.

Şu an A54 kullanıyorum, şahsen güzel telefon. Kamera keşke S20 FE ayarında olsa iyi olurdu. Gene kamerası leş değil. 10k'lık Xiaomi telefonlardan daha iyi. Gece modu güzel bayağı etki ediyor. Yani sizi eksik bırakmıyor.

Geri
Yukarı