16 bin TL telefon önerisi

lolxser

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, 16 bin TL bütçem var, 1K daha çıkabilirim üstüne zorlarsam. Telefon önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, 16 bin TL bütçem var, 1K daha çıkabilirim üstüne zorlarsam. Telefon önerebilir misiniz?

O kadar para vermene gerek yok 10k TL altına çok kaliteli Xiaomi telefonlar var 8K verip mesela iPhone 8S almak yerine Redmi Note 12 alırsan en az 50 kat fark atar.

Kamera, ekran ve batarya konusunda bu fiyat bandında Honor 90 alabilirsin. Eğer kamera ve ekrandan ziyade işlemci performansına önem veriyorsan Poco X6 Pro alabilirsin.

Kendi önceliklerini yazarsan daha kolay yardımcı olabiliriz. Mesela benim için ekran çok önemli, kameranın kesinlikle iyi olması lazım ama işlemci aman aman öncelikli değil. Piano Tiles'tan öte oyun oynamıyorum, dolayısıyla bu ikisi arasından Honor 90 benim için daha ideal. Eğer akşama kadar PUBG oynayan birisi olsaydım o zaman düşünmeden X6 Pro alırdım.

Edit: Bu demek değil ki Honor 90'ın işlemcisi kötü, sadece X6 Pro'nun işlemcisi daha iyi ancak ikisi de gündelik işleri çok rahat görür, oyunları oynatır. Sadece X6 Pro daha yüksek FPSler sunabilirken Honor 90 daha iyi kamera ve ekran kalitesi sunar.

Geri
Yukarı