16 bin TL telefon önerisi

Bütçe
16000
Siz bir ekran suresinin ekran goruntusune mi bakmak istersiniz? Yoksa gercek bir kullanicidan gercek bir kullanici deneyimi mi dinlemek mi istersiniz? Ben deneyimimi anlattim. Hem S20 FE hem a54. batarya surelerinde A54 bariz acik. Yarısı 7 saat aliyorum diyor yarisk 5.30 saat ustune cıkmıyor diyor. Telefonu kötülemek icin degil bariz belli, ben deneyimlerimi aktariyorum.

Sizde S20 FE'yi gerçek bir kullanıcıdan öneri olarak almışsınız gerçek bir deneyimden öneri olarak almışsınız.
Size gelen ve arkadaşınıza S20 FE'de sorun varmış o kadar 7-8 saat ekran süresi alanlar nasıl almış yalan söyleyecek halleri yok.
Oradaki sürenin gerçeği yansıtmayacak hali de yok.

@749580 gördüğün üzere konu "S20 FE kaç saat ekran süresi alıyor?" konusu değil. Kendi argümanlarınız ışığında önerinizi yapar geçersiniz. Bu kadar uzatıp konuyu bağlamından koparmaya gerek yok.

Şu anki fiyatları üzerinden S20 FE'nin alınabilirliğinin olmaması bir yana; kendim de kullandığım için önermediğim ve memnun kalmadığım bir cihaz. Bizim de yalan söyleyecek halimiz yok ya! Artık güncelliğini yitirmiş bir cihazı savunmaktan vazgeçin.

@749580 gördüğün üzere konu "S20 FE kaç saat ekran süresi alıyor?" konusu değil. Kendi argümanlarınız ışığında önerinizi yapar geçersiniz. Bu kadar uzatıp konuyu bağlamından koparmaya gerek yok.

Şu anki fiyatları üzerinden S20 FE'nin alınabilirliğinin olmaması bir yana; kendim de kullandığım için önermediğim ve memnun kalmadığım bir cihaz. Bizim de yalan söyleyecek halimiz yok ya! Artık güncelliğini yitirmiş bir cihazı savunmaktan vazgeçin.

Savunmuyorum.
Siz düşük ekran süresi aldınız memnun kalmadınız diye karşıda ki kişinin de düşük ekran süresi alacağı ya da memnun kalmayacağı belli mi?
Bu kadar önerilen ve son yıllarda çıkan en başarılı cihazlardan biri S20 FE güncelleme desteği sıkıntısı olmasa süper bir telefon.

Son düzenleme:
S21FE biraz bütçemi aşıyor S20FE de biraz eski olduğundan kafamda eledim, dediklerinizden sonra A54 de gitti ya Honor 90 ya da Realme GT2 geliyor. Başka bir model varsa önerilerinizi beklerim.

Geri
Yukarı