16 GB RAM'den 15.9 GB kullanılabilir

TrueGamingg

Kilopat
Daha fazla  
Format atmak zorunda kaldım ve RAM miktarını 16 GB yerine 15,9 GB olarak gösteriyor. Neden olabilir?

Dosya Ekleri

• 2021.02.16-15.46.png
    2021.02.16-15.46.png
    43,2 KB · Görüntüleme: 295
Şaka gibi, konu açtı diye konu sahibine kızgın atan falanlar olmuş bir de.

Soru sormak suç değil arkadaşlar, boş boş kullanmayın şu forumu. Herkes her şeyi bilmek zorunda değil.

Yaşadığın şey normal bir durum, hemen hemen herkeste bu şekilde 15,9 GB gözüküyor.
Hocam benimkisi 15.5 Gb . Bu normal bir durum değil mi ? Biliyorum RAM'in tamamının kullanılmaması normal bir şey ama yarım GB'si kullanılmıyor. Normali 15.8 veya 15.9'dur. Sizce durum nasıl ?

Hocam benimkisi 15.5 GB. Bu normal bir durum değil mi? Biliyorum RAM'in tamamının kullanılmaması normal bir şey ama yarım GB'si kullanılmıyor. Normali 15.8 veya 15.9'dur. Sizce durum nasıl?
Sistem kendi ihtiyaçları için o kadar ayırmış olabilir. Emin değilim pek. Ama pek de önemli bir değer değil zaten 0,4 GB.

Şaka gibi, konu açtı diye konu sahibine kızgın atan falanlar olmuş bir de.

Soru sormak suç değil arkadaşlar, boş boş kullanmayın şu forumu. Herkes her şeyi bilmek zorunda değil.

Yaşadığın şey normal bir durum, hemen hemen herkeste bu şekilde 15,9 GB gözüküyor.
Hocam format atmadan önce 16 GB yazıyordu ramleri az önce O.C yaptım ondan mı düştü diye sormuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı