16 Mbit internet 3 Mbps İndirme Hızı Veriyor

Jokersiz45

Centipat
Daha fazla  
16 Mbit kullanıyorum aldığım download hızına bakın o kadar para veriyoruz rezillik bu Türk Telekom arkadaş.

Ekran Alıntısı.PNG

16 Mbit kullanmıyorsunuz 16 Mbit'e kadar kullanıyorsunuz. Şaka bir yana hat değerlerinizi paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlar ben de Türk Telekom 16 Mbit kullanıyorum fakat hiç 10 Mbit'i geçtiğini görmedim. Genelde 7-8, bazen 9 alıyorum.

Mahalle altyapısı Hipernet destekliyor ve modemim VDSL.

Türk telekomu aramalı mıyım? Normal mi bu aldığım hız?

Arkadaşlar ben de Türk Telekom 16 Mbit kullanıyorum fakat hiç 10 Mbit'i geçtiğini görmedim. Genelde 7-8, bazen 9 alıyorum.

Mahalle altyapısı HiperNet destekliyor ve modemim VDSL.

Türk Telekom'u aramalı mıyım? Normal mi bu aldığım hız?

24 Mbit'e geçerseniz VDSL olur.

Müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz ya da [email protected]
Bu e postaya değerlerizi atıp bekleyebilirsiniz. 1 mbps az verseler bile hakkınızı arayın. Böyle böyle düşük hızla veriyorlar.

Mahalle altyapısı Hipernet destekliyor ve modemim VDSL.

Türk telekomu aramalı mıyım? Normal mi bu aldığım hız?

Müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz ya da [email protected]
Bu e postaya değerlerizi atıp bekleyebilirsiniz. 1 mbps az verseler bile hakkınızı arayın. Böyle böyle düşük hızla veriyorlar.
Müşteri hizmetleriyle konuşmayı deneyebilirim fakat bu konulardan fazla anlamıyorum, derdimi anlatırken veya yapmam gerekenler anlatılırken bir zorluk çeker miyim?

16 Mbit kullanıyorum aldığım download hızına bakın o kadar para veriyoruz rezillik bu Türk Telekom arkadaş.

Eki Görüntüle 645108
Speednet bazen çıldırıyor,benim 35 mbit internet ,şimdi seni görünce test yaptım 70 mbit download diyor.Ben genelde hız testini idm ile youtube dan video indirerek yapıyorum :D 4.2-4.5 arasında download yapıyorsa tamamdır.

Geri
Yukarı