16 Mbit TTnet ile 8Mbit hıza çıkamama sorunu

Daha fazla  
Normalde ttnet ile anlaşmama göre 16 mbit internet hızım var ama ben daha 8 mbit i göremedim ne yapmam gerekiyor yoksa normal mi? He bir de adil kullanım noktamda 75 gb malum bu hızla zaten istesen de geçemiyorsun. Allah aşkına bir aydınlatın beni ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone'nin kampanyası var ona geçmeni öneririm ben kullanıyorum memnunum 16 Mbps hız'ın testlerde 14'ünü veriyor üstelik 49,99 Tl.

Benimde ilk başta sizinki gibiydi aradım öyle çıkardılar 16mbit'e. Aradığınızda 16mbitin ne kadarını alabilirim diye sorun bir de.

Normalde ttnet ile anlaşmama göre 16 mbit internet hızım var ama ben daha 8 mbit i göremedim ne yapmam gerekiyor yoksa normal mi? He bir de adil kullanım noktamda 75 gb malum bu hızla zaten istesen de geçemiyorsun. Allah aşkına bir aydınlatın beni ya.
VodafoneNET kullanıyorum. Turk Telekom altyapısını kullanıyor TTNet gibi. 16 mbit internetim. 2-2.5 mbit alıyorum. Ping değerlerim normalden yüksek. Son 1 ayda Vodafone şirketini 400 dakika civarında aramışım. Müşteri hizmetleri berbat. Dalga geçiyorlar resmen. Bak sorun böyle olur. Bence günümüz Türkiye şartlarında aldığın hizmeti çokta yadırgama eğer ping sorunu çekmiyorsan. :) İtiraz et ama yadırgama yani.

Ankara'da uydunet 25 mbps/2mbps 150 GB AKK kullanıyorum ve aldığım değerler
4118599620.png

Çok nadiren bazı akşamlar 7-8 gibi 20 mbps'ye indiği oluyor.

Son düzenleme:
TTNET 16mbit kullanıyorum bende 15mbit'in altına düşmüyor. Şikayet etmeden önce apartman ve sokağınızda fiber var mı diye kontrol edin. Yoksa boşuna fiber paket almayın.

VodafoneNET kullanıyorum. Turk Telekom altyapısını kullanıyor TTNet gibi. 16 mbit internetim. 2-2.5 mbit alıyorum. Ping değerlerim normalden yüksek. Son 1 ayda Vodafone şirketini 400 dakika civarında aramışım. Müşteri hizmetleri berbat. Dalga geçiyorlar resmen. Bak sorun böyle olur. Bence günümüz Türkiye şartlarında aldığın hizmeti çokta yadırgama eğer ping sorunu çekmiyorsan. :) İtiraz et ama yadırgama yani.
şöyle bişey teste geldi mi benimde hızım 14 15 mbit gözüküyor ama ben bi siteden indirirken bu hızı yakalayamıyorum benim zorumda bu sistemsel olarak mı zayıflığım var acaba

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı