16 Mbps Hız, 8 Mbps erişilebilir

Jude2World

Kilopat
Daha fazla  
2 gün önce internetimizde sorun yaşadık. 2 tane ışık yanmıyordu. Aradık TTnet'i kontrol ettiler sorun yok dediler. Modemde sorun varmış biz de değiştirdik.

Bilir misiniz bilmiyorum ama TTnet'in bir kampanya vardı. Kullandığını öde gibi birşey. Dükkanda internet çok lazım olmadığı için bu kampanyayı almıştık. Lazım olunca değiştik, verdikleri modem (TD864W) boşa çıktı ben de onu eve getirdim.

Sorun şu: normalde 16 mbps'ye kadar internet kullanıyorum fakat bana ulaşan hız 8 mbps. TTnet'i aradım hattınıza 16 mbps geliyor dedi ve dns ayarı yaptırmaktan başka bişey yapamadı.

Modem arayüzüne baktığımda aşağıda vereceğim şeyleri gördüm. O yüzden mi düşük hız alıyorum acaba yoksa başka bir sorun mu var?

ttnetadsl.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel olarak kablolu bağlantı ile yaptığım test. TTnet suçu kendine almıyor sizde modemde sorun yok diyorsunuz. Çok arada kaldım şimdi yapabileceğim birşey yok mu. ?

Dosya Ekleri

• Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test.png
    Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test.png
    100,7 KB · Görüntüleme: 284
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı