16 Mbps internette Steam 2 MB indiriyor

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de de böyle LoL indirirken de böyleydi. Görev Yöneticisi'nden baktım 16Mbps Steam kullanıyor. Fakat SSD ve internet hızı ikisi de 2Mbps. Veri sınırı vs kaldırdım yine aynı. Çözümü bilen yazabilir mi? Eskiden böyle değildi babam SSD taktırdı format yedi PC çok sorunlu olmaya başladı ayarlar sıfırlandı diye.

8Mbps yaklaşık olarak saniyede 1 MB indirme demek. Yani herhangi bir sıkıntı yok.

Steam'de de böyle LoL indirirken de böyleydi. Görev Yöneticisi'nden baktım 16Mbps Steam kullanıyor. Fakat SSD ve internet hızı ikisi de 2Mbps. Veri sınırı vs kaldırdım yine aynı. Çözümü bilen yazabilir mi? Eskiden böyle değildi babam SSD taktırdı format yedi PC çok sorunlu olmaya başladı ayarlar sıfırlandı diye.

Alabileceğiniz maksimum hız 2 MB yükleme zaten.

16 megabitle zaten saniyede 2 MB indirme hızı alabilirsiniz maksimum. Cinsleri birbirime karıştırmayın Mbps ve mb/s farklı terimler.

Eskiden nasıldı ki?

@Knover Steam'de 47 mbpsydi 1GB'lık bir şey hemen iniyordu sabahtan CS2 yüklemeye çalısıyorum.

16 Mbps internetim var diyorsunuz. 47 Mbps nasıl olsun? Sorun internette o zaman.

@Blackrawen @preyy @ekran @Ömer Evece @Burak Karabal arkadaşlar internetim 50 megabit. Önceden 47'de falan indiriyordu. Hard disk takılıyken disk kullanımı bile daha hızlı indiriyordu. Sorun var yani.

Sorunun diskten olduğunu sanmıyorum Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test ten bir test yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı