16 Mbps'den kurtulmak

Testinger

Centipat
Evet başlıkta da gördüğünüz gibi 16 Mbps'dan kurtulmak istiyorum. Neredeyse 10 yıldır babam TTNET kullanıyor 16 alıyorum. Tüm operatörleri aradım her gün ne yapabilirim diye bakıyorum bıktım artık ölüm gibi bir şey bu. Yan binamda Türk Telekom fiber var ve bana bakır kablo ile 16 geliyor dalga geçer gibi. Superbox alacaktım onun da sınırsız kotalı olanı 15Mbps ve 250₺. Her şeyi yapmaya hazırım.

Screenshot_20210219-195721_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet başlıkta da gördüğünüz gibi 16 Mbps'dan kurtulmak istiyorum. Neredeyse 10 yıldır babam TTNET kullanıyor 16 alıyorum. Tüm operatörleri aradım her gün ne yapabilirim diye bakıyorum bıktım artık ölüm gibi bir şey bu. Yan binamda Türk Telekom fiber var ve bana bakır kablo ile 16 geliyor dalga geçer gibi. Superbox alacaktım onun da sınırsız kotalı olanı 15Mbps ve 250₺. Her şeyi yapmaya hazırım.

Eki Görüntüle 887179
Maalesef bende 16 Mbps kullanıyorum, milattan önce kalmış gibi.

Maalesef bende 16 Mbps kullanıyorum, milattan önce kalmış gibi.
Evet işte ya oyun indirmek isteyip of ya buda 1 gün sürücek ve interneti 1 gün kullanamayacağım demek twitchden yayın izlerken donması yani off ya off ve milenicomda sorguladığımda 75mbps a kadar destekliyor ama boş port yok
Screenshot_20210219-201045_Chrome.jpg

8 Mbps kullanıyorum ve bazen sıkıntı oluyor tabii bu sizin ne için kullandığınıza bağlı.
nasıl dayanabiliyorsunuz ki özür dilerim yalnış anlamayın ama arkadaşımın evinde 100 mbps var ve oraya gidip laptopu açıp internete girdiğidiğimde bi rahatlama geliyor ben twitchden yayın bile izleyemiyorum

Bence en iyisi TurkNet ünceden Türk Telekom'da turkccelde Vodafone'de kullandım hepsi dolandırıcı Türk Telekom interneti kapatıyor kullanamıyorsunuz turkcceldeki paketlerin fiyatı belli zaten Vodafone ayrı kafa zaten fiber olmayan mahalleye hiçbir çalışma yapmadan fiber getiriyor fiyatıda kafadına görü sana 100 TL diyor bazen 130 bazen 150 bazen 200 TL alıyor kafasına göre turknefte bu sorunları hiçbiri yok kaç Mbps veririm diyorsa o fiyat sabit değişmiyor tahaaüt yok zorluk olmadan iptal edebiliyorsun artık sen düşün.

Bence en iyisi TurkNet ünceden Türk Telekom'da turkccelde Vodafone'de kullandım hepsi dolandırıcı Türk Telekom interneti kapatıyor kullanamıyorsunuz turkcceldeki paketlerin fiyatı belli zaten Vodafone ayrı kafa zaten fiber olmayan mahalleye hiçbir çalışma yapmadan fiber getiriyor fiyatıda kafadına görü sana 100 TL diyor bazen 130 bazen 150 bazen 200 TL alıyor kafasına göre turknefte bu sorunları hiçbiri yok kaç Mbps veririm diyorsa o fiyat sabit değişmiyor tahaaüt yok zorluk olmadan iptal edebiliyorsun artık sen düşün.
16 dan fazla vermediği sürece babam beni dinlemez türknete geçmez yinede teşekkür ederim birazdan gidip dilenicem

Yeni konular

Geri
Yukarı