16 yaş kalecilik için geç mi?

Bumm be

Picopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, daha dün 16 yaşıma girdim. Hayatım boyunca kalecilik yaptım. Okul turnuvaları, mahalle maçlarında, halı saha maçlarında, bayağı da iyi bir kaleceyim. Hatta oturduğum yerde kaleci seçmesi yapıldı her okulda, kendi okulumda ben de seçildim. Ama hiçbir altyapıda bir takımda oynayamadım. Sizce şimdi başlayayım mı, yaşım sizce geçti mi?
Ve boyum 1.80 kilom 75.

Selamlar arkadaşlar, daha dün 16 yaşıma girdim. Hayatım boyunca kalecilik yaptım. Okul turnuvaları, mahalle maçlarında, halı saha maçlarında, bayağı da iyi bir kaleceyim. Hatta oturduğum yerde kaleci seçmesi yapıldı her okulda, kendi okulumda ben de seçildim. Ama hiçbir altyapıda bir takımda oynayamadım. Sizce şimdi başlayayım mı, yaşım sizce geçti mi?
Ve boyum 1.80 kilom 75.

Bende kaleciydim. Bulunduğum semtin takımında oynadım. Altınordu'da oynadım fakat bir sakatlık sonucu futbol hayatım bitti. ( 3 Parmağım, 4 farklı yerden kırıldı. ) Soruna gelicek olursak. Evet geç kaldın ben 10 yaşındayken takımlarda oynamaya başlamıştım.

Hiç mi ihtimal yok kanka?

Yani çevrende herhangi bir takımda oynayan arkadaşın varsa aslında onunla konuşup kendini takıma aldırabilirsin. Çok çalışman lazım. Kiloda vermen lazım, kalecilik için 1.80 boya 75 kilo çok yerden top aldığında kalkamazsın ( Kilon normal fakat kalecilik için hafif olman lazım. )

Geri
Yukarı