16 yaşında 1.67'den ne kadar uzanır?

Her gün karbonhidrat, protein ve vitamin kombosunu yapın yani örnek: Pide, ekmek, makarna vb. Yumurta, süt, kefir, ayran, yoğurt vb. ve elma, mandalina ve benzeri şeyleri 1 ay boyunca her yemek boyunca yiyerek 1 ayda 4 cm uzadım.

Benim boyum 168 15 yaşına gireli 1 ay oldu. İnşallah bu yıl 4cm 16 yaşında 2cm 17 1 cm uzarsam 175 olurum.

15 yaşındayım boyum 187.basketbol oynayabilirsiniz. Genlerden dolayı olduğunu düşünüyorum Max 175 olur boyunuz maalesef.

Zaten çok uzun bir boy istemiyorum uzun boyun dezavantajlarını biliyorum fakat 1.70'i geçmek istiyorum umarım geçerim teşekkür ederim tavsiyeniz için.
İlk uyandığınızdaki boy gerçek boyunuz. 2cm uzun oluyorsunuz. Ben 1.78 ölçtüm, akşam 1.76 düşmüştü. Tabi bu kişiden kişiye değişiyor. Yaşınız daha erken. Boy atma dönemine geçmemiş olabilirsiniz.

Galiba öyle bir durum söz konusu ergenliğe 12 ya da 13 yaşında girdim fakat bu 3-4 senede sadece 11 12 cm boy attım ve bu sayının 9 Cm'sini 15-16 yaşlarım arasında attım. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı