16 yaşında birinin en ufak futbol altyapısına girme ihtimali nedir?

çaresiz1432

Decapat
Daha fazla  
16 yaşındayım futbolcu olmak istiyorum evet geç biliyorum farkındayım şu zamana kadar benim futbolu önemsediğimi babam pek önemsemedi benden 13 yaş arkadaşım birlikte futbol altyapısına gidelim deyince biraz heveslendim ama nasıl olur ne olur bilmiyordum. Eskiden İstanbul Beykoz da otururduk maddi durumumuz iyi değildi bu altyapı işleri parayla mı oluyor, formasıydı ayakkabısıydı falan filan bilmiyorum masrafı var mı bilmiyorum ama İstanbul pendiğe taşındıktan sonra annemde çalışmaya başlayınca çift maaş girdiği için arkadaşım öyle deyince biraz heveslendim. Şimdi bu anlattıklarımdan sonra benim en ufak futbol okulu olsun amatör kulüp altyapısı olsun ne olursa olsun en ufak ihtimaline kadar futbolcu olma alınma ihtimalim var mıdır net cevap vermeniz önemli benim için çok önemli çünkü hayatımda tek zevk aldığım ve önemsediğim şeylerden sayılı birisi futbol. Doğum günün 10 Ağustos. Sağ ayağım. DOS OS oos slk SGK sğa sla sf GF her mevkiye uygunum kanatlara uyumum özellikle hızım olduğu için iyi genellikle tercihim forvettir 16yaş/1.80cm 59kg.
Hırslıyımdır mücadele ruhum sahada lider reaksiyonum ve sağlam hızım vardır.
Gol atmayı seviyorum özellikle gol atamazsam zevk almıyorum oyundan özelikle sert hızlı ve uzaktan vurduğum şutları/golleri seviyorum. Ümidi kesip ağlamalı mıyım yoksa ümidim var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pasınızı gelistirirseniz SLK mevkisi size hayırlı uğurlu olsun.
Pasım iyi ortam tam yerine hocam biraz daha geliştirirsem de bruyne pası atarım gerçekten

Pasınızı gelistirirseniz SLK mevkisi size hayırlı uğurlu olsun.
Peki nasıl yapabilirim ilk nasıl başlarım ne diye gideceğim seçmelere mi gireceğim bizim burda çamlık spor tesisleri var bide aydın Oral var Trabzona ait tff düzenliyor

Son düzenleme:
Peki nasıl yapabilirim ilk nasıl başlarım ne diye gideceğim seçmelere mi gireceğim bizim burda çamlık spor tesisleri var bide aydın Oral var Trabzona ait tff düzenliyor
O konu hakkında pek fikrim yok, beni bir antrenör okul turnuvasında keşfetmişti. Altyapıya ordan girmiştim, ancak bildiğim kadarıyla önce seni test ediyorlar sonra seçmelere sokuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı