16 yaşında boy uzaması devam eder mi?

snezzy

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar yaşım 16. Yeni yaşıma Eylül'de girdim, boyum 160. Ergenliğe yeni girmiş arkadaşım bile 170 oldu, benden küçüklerin boyu da benden uzun. Psikolojik bunalım etkisi yarattı.

as
Arkadaşlar yaşım 16. Yeni yaşıma Eylül'de girdim, boyum 160. Ergenliğe yeni girmiş arkadaşım bile 170 oldu, benden küçüklerin boyu da benden uzun. Psikolojik bunalım etkisi yarattı.
22 ye kadar uzar kardeşim canını sıkma, ve bu tarz elinde olmayan şeyler için de moralini bozma

Eder dostum en kötü 10 cm daha uzarsın 20'ye kadar, 23'e kadar uzayan bile gördüm. Üst bacak, baldır adalelerini her gün gevşetmeye dikkat et, bisiklete binme, ağırlık kaldırma derim. Boy olayı çok önemli değil bu arada okul bitince aklına bile gelmiyor, 20'den sonra göreceksin ki kızlar boya veya tipe değil cebine bakıyor sadece...

Arkadaşlar yaşım 16. Yeni yaşıma eylül'de girdim, boyum 160. Ergenliğe yeni girmiş arkadaşım bile 170 oldu, benden küçüklerin boyu da benden uzun. Psikolojik bunalım etkisi yarattı.

Bazı erkekler 11-12. sınıf çağında çok uzuyor öyle olabilir olmazsa bile değiştiremeyeceğin şeyleri kafana çok takmanı tavsiye etmiyorum

20 yaşından sonra bazı istisnalar dışında uzamazsın. 20 yaşına kadar daha uzarsın merak etme. Benim de boyum yaşıma göre kısa, 10. sınıf başında 164'tüm şimdi 11. sınıfta 169'um. Lise sonu 175 olsam iyidir.

as

22 ye kadar uzar kardeşim canını sıkma, ve bu tarz elinde olmayan şeyler için de moralini bozma
Bu abiye kesinlikle katlıyorum, haklı onu dinle ve bence de yani illaki uzar illaki emin ol gen ile alakalı bir durum olması lazım onun harici garanti uzar.

Yeni konular

Geri
Yukarı