16 yaşında çalışmak

snezzy

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar konfeksiyonda çalışacağım yaşım 16, bana ne kadar maaş verirler?

Not: 7'den 6'ya kadar.

Açıktan lise okuyorum okumamı etkiler mi?
(Ders notları için)

Asgari ücret verirler herhalde. Bunu onlara sorsana kanka.
Okumanı etkiler mi bilmem o sana kalmış, boş vaktin oluyorsa dersini çalışabilirsin. Olmuyorsa evde çalışırsın 1-2 saat.

Asgari ücret verirler herhalde. Bunu onlara sorsana kanka.
Okumanı etkiler mi bilmem o sana kalmış, boş vaktin oluyorsa dersini çalışabilirsin. Olmuyorsa evde çalışırsın 1-2 saat.
Konfeksiyon gibi bir nevi tekstil gerektiren yerlerde 18 yaş altına ve işe yeni girmiş birine asgari ücret vermezler.

A1 ehliyet alıp mahalle esnafında paket servis çek daha iyi para alırsın ve sosyalleşirsin emin ol. 7'den 6'ya kadar 11 saat tam amelelik işi. Bir de fabrika, atölye tarzı yerlerin çalışma şartları zor olur sürekli yorgun bitkin düşersin psikolojikmen.

A1 ehliyet alıp mahalle esnafında paket servis çek daha iyi para alırsın ve sosyalleşirsin emin ol. 7'den 6'ya kadar 11 saat tam amelelik işi. Bir de fabrika, atölye tarzı yerlerin çalışma şartları zor olur sürekli yorgun bitkin düşersin psikolojikmen.
Katılıyorum işleri çok zor durmadan çalışıyorsun üstüne uzun süre yapınca sağlık sorunlarıda çıkabiliyor.

Tecrüben var mı?
Elin hızlı mı?
Eve elim hızlı

Hocam bir tık zor olur sizin için. Hedefiniz belli mi üniversite için?
Hayır bir hedef koymadım

7 de işe gidicem tam 6da biticek mola felanda olur

Konfeksiyon gibi bir nevi tekstil gerektiren yerlerde 18 yaş altına ve işe yeni girmiş birine asgari ücret vermezler.
En fazla kaç lira verirler

Ehliyeg almak içinde para lazım aile ekonomisi iyi degil

Son düzenleme:
Eve elim hızlı

Hayır bir hedef koymadım

7 de işe gidicem tam 6da biticek mola felanda olur

En fazla kaç lira verirler

Ehliyeg almak içinde para lazım aile ekonomisi iyi degil
Bilmiyorum ama günde 10 saat çalıştığım ve 3 yıldır aralıklarla gittiğim artık kalfa seviyesinden de biraz üstte olduğum tekstil yerinde 8.000TL veriyorlardı en son.

Geri
Yukarı