16 Yaşında cerrahi diş çekimi acıtır mı?

Özeldeki doktor ameliyatla olmasına gerek yok dedi direkt cerrahi çekim dedi

Özeldeki doktor ameliyatla olmasına gerek yok dedi direkt cerrahi çekim dedi

Çekerken acımasın başka birşey istemiyorum o çekim sırasını hissetmek istemiyorum damağı yarcaklarını söylediğinde korktum çünkü dişim kırık ve gözükmüyor
Tamam o zaman dediğim gibi bi acı hissetmessin.Sadece hissetmeyeceğin kadar uyuşmasına dikkat et.Geçmiş olsun :)

Öyle korktuğun gibi bir şey olmaz, sadece işlemden sonra belki biraz ağrı olur ama abartılacak kadar değil, endişe etmene gerek yok, rahat ol.
Bende 23 yaşındayım, geçen sene 2 tane 20'lik diş çektirdim, 2 tane daha var, bir sıkıntı çıkartmazlarsa çektirmeyi düşünmüyorum ama ağrı vs. yaparlarsa mecbur çektireceğim. Geçen seneden beri ağzımın içinde yaşıyorlar, şu an mutluyuz. :D
Ameliyat ile mi çekim oldu

Tamam o zaman dediğim gibi bi acı hissetmessin.Sadece hissetmeyeceğin kadar uyuşmasına dikkat et.Geçmiş olsun :)
Sağol. fotoğrafda göründüğü gibi kanal tedavisi filan yazmıştı doktor ama 1 tanesi hariç diğerlerine derin dolgu, dolgu yaptı dişi kurtarmaya çalıştı sonuncusu diş çekimi kaldı ailemle konuşup erteledim korktuğum için

dostum ameliyata bile gerek duyulmamış, yani zor bir durum değil stres yapma. doktor sana iğne benzeri şeylerle damağına bastırıcak uyuşup uyuşmadığını hissetmen için, acı duymayana kadar uyuşturmaya çalış kendini. sonra doktor zaten diş için operasyona başlar. kolay gelsin şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı