16 yaşında Fitness'a başlanır mı?

Dostum ben ağır yüklerden bahsediyorum normal fitness bende yapıyorum zaten.

Yaptığının fitness olduğuna emin misin?

Kilolarımdan kurtulmak ve güçlenmek için Fitness'a gitmek istiyorum 16 yaşındayım. Başlayabilir miyim? 85 kilo 172 boy.

Soruna gelirsek bende fitness yapıyorum boyun %97'si genetik boyun kısa kalır gibi şeylere inanma
Eğer kilo vermek ve güçlenmek istiyorsan başlayabilirsin neden olmasın.

Yaptığının fitness olduğuna emin misin?

Soruna gelirsek bende fitness yapıyorum boyun %97'si genetik boyun kısa kalır gibi şeylere inanma.
Eğer kilo vermek ve güçlenmek istiyorsan başlayabilirsin neden olmasın.

Kuzenim çocuk yaşta başladı başlamadan önce yani 14 yaşında 1.75'di şimdi 17 yaşında daha geçen ölçtük 1.76 ydı oda ağır yükler altında spor yaptı yani IP atlama barfix koşu bandı gibi ufak tefek ya da birkaç ufak ağırlık kaldırma antrenmanından bir şey olmaz ama kendi vucüt ağırlığının üstüne çıkarsa kemiklere baskı olur nasılki basketbol boy uzatıyor fitness da tam tersine.

Kuzenim çocuk yaşta başladı başlamadan önce yani 14 yaşında 1.75'di şimdi 17 yaşında daha geçen ölçtük 1.76 ydı oda ağır yükler altında spor yaptı yani IP atlama barfix koşu bandı gibi ufak tefek ya da birkaç ufak ağırlık kaldırma antrenmanından bir şey olmaz ama kendi vucüt ağırlığının üstüne çıkarsa kemiklere baskı olur nasılki basketbol boy uzatıyor fitness da tam tersine.
Bu genetiğe bağlı bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı