16 yaşında geçici dövme yaptırmak mantıklı mı?

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba. Ben haziranda 16 yaşıma gireceğim ve şimdi gençliğimin etkisinde vereceğim bir karar ile kalıcı dövme yaptırıp ileride pişman olmak istemiyorum. O yüzden geçici bir dövme yaptırmak istiyorum. Bu konu hakkında sizlere bir kaç sorum var.
- Geçici dövme yaptırmak bu yaşta Sizce mantıklı mı?
- İnternetten alıp kendim yapabilir miyim yoksa dövmeciye gitmem daha mı iyi olur?
- Sizce bu yaşta yaptırmanın sağlığıma bir zararı olur mu?
Teşekkürler.

Merhaba. Ben haziranda 16 yaşıma gireceğim ve şimdi gençliğimin etkisinde vereceğim bir karar ile kalıcı dövme yaptırıp ileride pişman olmak istemiyorum. O yüzden geçici bir dövme yaptırmak istiyorum. Bu konu hakkında sizlere bir kaç sorum var.
- Geçici dövme yaptırmak bu yaşta Sizce mantıklı mı?
- İnternetten alıp kendim yapabilir miyim yoksa dövmeciye gitmem daha mı iyi olur?
Teşekkürler.
Müslümansan, hiç yaptırma derim:

Merhaba. Ben Haziran'da 16 yaşıma gireceğim ve şimdi gençliğimin etkisinde vereceğim bir karar ile kalıcı dövme yaptırıp ileride pişman olmak istemiyorum. O yüzden geçici bir dövme yaptırmak istiyorum. Bu konu hakkında sizlere birkaç sorum var.
- Geçici dövme yaptırmak bu yaşta sizce mantıklı mı?
Teşekkürler.

Yavrum bak ne namaz ne oruç ne de başka bir şey oluyor bulaşma.

Kendiniz veya bir tanıdığınıza yaptırmayın. Dikkat ve titizlik gerektiren bir iş. Parasını verin ve güzel bir yerde yaptırın.

Ben de yaptırmayı çok düşünmüştüm fakat sonra vazgeçtim.

Geri
Yukarı