16 yaşında nasıl para kazanılır?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. 16 yaşımdayım ve YKS'ye hazırlanıyorum. Kime sorsam yatırım falan yapıp para kazanıyorlar. Borsa gibi. Ben de bir şekilde artık para kazanmak istiyorum. Aileme yük olmak istemiyorum. Ne yapabilirim? Çok bir şey olmasa da olur. Yeter ki elim az bir para görsün.

Merhaba. 16 yaşımdayım ve YKS'ye hazırlanıyorum. Kime sorsam yatırım falan yapıp para kazanıyorlar. Borsa gibi. Ben de bir şekilde artık para kazanmak istiyorum. Aileme yük olmak istemiyorum. Ne yapabilirim? Çok bir şey olmasa da olur. Yeter ki elim az bir para görsün.
Sanayide çalışıp iş öğrenebilirsiniz.

Ailenin banka hesaplarından halka arzlara gir harçlığın çıkmış olur. Onun dışında franchaise restoranlar özellikle dominos ve burger king 18 yaş altı çalışan alıyor günlük maaş ile (380TL) gittiğin gün çıkarken kasadan veriyorlar. Şuan tam işçi alma zamanları fakat kendine zamanın kalmayabilir, ona bir çözüm yok maalesef.

Her çarşamba CS:GO'ya girip kasa düşürün biz buna pasif gelir diyoruz.

Bir kart (18 yaş altı kart çıkartılıyor veli ile gidip yapabilirsiniz) çıkartabilirsiniz. Sonrasında borsaya giriş yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı