16 yaşından sonra boy uzatma teknikleri nelerdir?

Zoomgaming74

Centipat
Merhaba 16 yaşından sonra barfiks falan çekersem boyum uzar mı? Boy uzatma teknikleri nelerdir? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimden yola çıkarak söylüyorum. 14 yaşımdayken 1.70 boya sahiptim. Şu an yaşım 20 ve boyum 1.95. Çok ütopik bir sorun yoksa 1.75'i geçebileceğini düşünüyorum en azından. Ancak bu sürede bol süt, yoğurt ve boyunu uzatmada yardımcı olabilecek sporlara yönelmeni tavsiye ederim.

Kendimden yola çıkarak söylüyorum. 14 yaşımdayken 1.70 boya sahiptim. Şu an yaşım 20 ve boyum 1.95. Çok ütopik bir sorun yoksa 1.75'i geçebileceğini düşünüyorum en azından. Ancak bu sürede bol süt, yoğurt ve boyunu uzatmada yardımcı olabilecek sporlara yönelmeni tavsiye ederim.
Her akşam günde düzenli sütün içine pekmez katıp içiyorum faydasi olurmu ? Teşekkürler

Çok tekrar olacak ama gen ile alakalı olabiliyor. Ama ben 3 sene önce 6 ay boyunca yüzme kursuna gittim ve o 6 ay içinde daha hızlı boy attım, arkadaşlarım boyumun uzadığını fark etmişti hatta. Yüzmeyi deneyebilirsin. Not: Boyum 1.83 Yaş: 19.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı