1600 TL'ye kadar 144Hz monitör önerisi

comicboys7

Hectopat
Merhabalar, 1600 TL bütçem var ve 144Hz 1 ms F/P ürünü bir monitör almayı düşünüyorum.
Aklımda bu modeller var:
  1. ViewSonic VX2458-C-MHD
  2. Gamepower GPR24C144
  3. AOC C24G1 144Hz
  4. Asus VG248QZ 144Hz
  5. AOC G2460FQ 144Hz
Genellikle oyun için kullanacağım fakat film, dizi izlerken de görüntünün güzel ve kaliteli olmasını istiyorum.
Bu monitörlerden hangisini almalıyım ya da önerdiğiniz başka bir monitör var mı?
Şimdiden teşekkür ederim :)

Biraz aşabilirseniz bunu öneririm.

TN panel monitör yerine VA panel monitör almanızı tavsiye ederim. Alırken buna dikkat edin.

1 hafta önce 1500 tl di kampanya bitmiş galiba çok iyi bir tercih olur düşüncesindeyim

Bu fiyatlara ineceğini bilsem viewsonic VX2458-C-mhd almazdım ama oda işimi görüyor

Msi için

GittiGidiyor da 1699 TL bonus karta kampanya var 75 TL bonus veriyor

Benim monitörüm viewsonic VX2458-C-mhd ben aldıktan 1hafta sonra msi 1500 tl ye inmişti ondan yazdım msi tercih ederdim ye ama viewsonic ten memnunum sorun çıkarmadan 144 hz veriyor yanlız DP Kablon kaliteli olmalı

Son düzenleme:
Msi için

Benim monitörüm viewsonic VX2458-C-mhd ben aldıktan 1hafta sonra msi 1500 tl ye inmişti ondan yazdım msi tercih ederdim ye ama viewsonic ten memnunum sorun çıkarmadan 144 hz veriyor yanlız DP Kablon kaliteli olmalı

Teşekkür ederim

Msi için

Ben de bakıyorum da dediğin kampanyayı göremedim alınabilir monitör keşke gsync de olsaymış bir yandan da 24 kasımı bekleyesim var sağlam indirimler oluyor.

24" optick MSI modelinden herkes şikâyetçi. Araştır bulursun kesinlikle.
1500 TL ye kadar bakıyorsan c24g1 alabilirsin Va panel olması lazım. Va panel dışında zaten alma. Kendim, tn' den Va panele geçtim aşırı derecede fark var.
F/p ürünü arıyorsan imzamdaki yazanı alabilirsin . Renkleri oldukça doygun ve parlak . Siyahlar tam siyah griye çalma yok , kırmızılar tam kırmızı nar gibi. 4ms olmasına takılma oldukça hızlı monitör. Artık 70-80 FPS oynayinca kasıyor sanıyorum 😗

24" optick MSI modelinden herkes şikâyetçi. Araştır bulursun kesinlikle.
1500 TL ye kadar bakıyorsan c24g1 alabilirsin Va panel olması lazım. Va panel dışında zaten alma. Kendim, tn' den Va panele geçtim aşırı derecede fark var.
F/p ürünü arıyorsan imzamdaki yazanı alabilirsin . Renkleri oldukça doygun ve parlak . Siyahlar tam siyah griye çalma yok , kırmızılar tam kırmızı nar gibi. 4ms olmasına takılma oldukça hızlı monitör. Artık 70-80 FPS oynayinca kasıyor sanıyorum 😗
Imzandaki monitör hangisi bir de tavsiye ettiğin bumu dostum.

IPS veya VA panel olması gecikme süresinden daha önemlidir benim gözümde. Napayım 1 ms monitörü renkler ölü gibi duracaksa. TN panel alma. VA panel 144Hz 4 ms gecikmeli monitörlerden beğendiğini al. 144Hz IPS monitörler çok pahalı bildiğim kadarıyla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı