1600 TL'ye kadar monitör önerisi

seawolf3156

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bu yaz 1500 liraya kadar bir monitör alacağım. Ben bilgisayarda yazılım ile uğraşıyorum aynı zamanda uzun süreli oyun oynuyorum. Gün içerisinde yaklaşık 7 ile 10 saat arasında bir sürem bilgisayar başında geçiyor . Bu yüzden tüm göz koruma özelliklerini bulunduran güzel bir monitör arıyorum. Panel olarak TN, VA veya IPS hangisini seçeceğimi bilmiyorum. Çok üst düzey (e sporcu gibi) oyun oynamıyorum bu yüzden IPS alma taraftarıyım. Ama Hz değerinin oyunlarda gerçekten etkilediğini söylüyorlar bu yüzden biraz Hz değeri yüksek bir şey istiyorum. Bilgisayarımda GTX 1070 var oyunlarda full HD çözünürlükte 60 Fps'nin üzerinde alıyorum. Ekran boyutu olarak 22 ile 25 inç arasında olursa iyi olur. Benim baktığım ve gördüğüm şu monitörler var. Bunlar arasından hangisi alınmalı veya sizin önerdiğiniz daha iyi bir monitör var mıdır ? Fikirlerinizi bekliyorum tüm fikirlere açığım.
Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirim var bu monitörü kaçırma derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı