1600TL monitör önerisi

Bütçeyi çok az zorlarsan bu monitörü tavsiye ederim. IPS panel ve pivot kullanımı var.

Pivot kullanıma ne kadar ihtiyacı var? O IPS panelin renk gamı daha yüksek olan VA/IPS/PLS monitörlere göre hiçbir avantajı yok.

Pivot kullanıma ne kadar ihtiyacı var? O IPS panelin renk gamı daha yüksek olan VA/IPS/PLS monitörlere göre hiçbir avantajı yok.

Hocam pivot özelliğine ihtiyacım yok dediğim gibi oyun ve film için kullanıyorum sadece.
Bu bayağı iyi hocam kötü yanı yok bunu alın bence.

Bu fiyat bandında rakipsiz, alternatifsiz bir monitör. Forumdan kaç arkadaş incelememi görüp aldı. Birkaç kişi dışında herkes çok memnum. Şiddetle tavsiye ediyorum almanızı. Kendim de kullanıyorum çok memnunum.

Hocalarım monitörü aldım kurulumunu yaptım ama nasıl çalıştırılacağını tam anlamadım.
Hocam pivot özelliğine ihtiyacım yok dediğim gibi oyun ve film için kullanıyorum sadece.

Hocalarım monitörü aldım kurulumunu yaptım ama nasıl çalıştırılacağını tam anlamadım.

Tamam alttaki tuşu görmemişim sağ olun güzel monitör tavsiye ettiğiniz için.

Son düzenleme:
Rica ederim hocam. Hayırlı uğurlu olsun. Monitör hakkındaki görüşlerinizi incelemeye yazarsanız yeni alacak arakadaşlara yeni bir perspektif vermiş olursunuz.

Rica ederim hocam. Hayırlı uğurlu olsun. Monitör hakkındaki görüşlerinizi incelemeye yazarsanız yeni alacak arakadaşlara yeni bir perspektif vermiş olursunuz.

Hocam ölü pixel çıktı 1 tane siyah ekran üzerinde 1 tane mavi pixel çıkıyor başka ranklerde belli olmuyor. Sizce ne almalıyım bu monitör güzeldi ama indirim bitti.

Hocam bütçem 1500'dü Max zorlama payım yok başka bu monitörü 1430TL'ye aldım ölü pixel çıktı.

Geri
Yukarı