165 Hz IPS monitör önerisi

Bütçe
6-7k
Cevabınız için çok sağ olun hocam iksini de inceleyip hoşuma gideni alacağım teşekkürler. Hocam ekstra olarak AOC marka monitörde FreeSync yok AMD ekran kartı kullanmaktayım.

Sync'lar komplike uyumlu çalışıyor. Bu konuda sıkıntı yaşamazsınız. Olup olmaması önemli değil artık. 👍

G-Sync nasıl AMD ekran kartı ile çalışacak?

Bilinen bir konu. Üstünden yıllar geçti hatta. Destek geleli epey oldu. G-sync için DP kablosu şartı var sadece. Bilmeyenlere duyrulur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kusura bakmayın konuya bir süre bakamadım ve yazamadım bugün öneriniz üzere AOC siparişimi verdim 1 şubatta elimde olacak sanırım bilgilendirmeniz için teşekkürler yardımcı olmaya çalışan diğer arkadaşlarada teşekkür ederim.

AOC marka monitör bugün itibariyle geldi yalnız bir tane kırmızı sıkışmış pixel mevcut bu sorunu gidermenin bir yolu varmı

Son düzenleme:
AOC marka monitör bugün itibarıyla geldi yalnız bir tane kırmızı sıkışmış pixel mevcut bu sorunu gidermenin bir yolu var mı?

Şansızlık.
JScreenFix - Pixel Repair şu yöntemi deneyiniz. Kurtarmazsa o noktaya bir bez ile biraz bastır. Bez mutlaka olsun. Parmak izi olmasın çünkü.
Baktın tık yok. O zaman iade edip. Tekrar sipariş ediniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı