1650 Ti için 60Hz mi yoksa 120 Hz mi alınmalı?

saintcent

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyuncu bilgisayarı alacağım ama seçeneklerde 1650 Ti ekran kartı modellerde bazı bilgisayarlar 60Hz bazıları 120Hz. Hangisi almam gerektiğini karar veremedim. Ayrıca 1650 Ti ekran kartı olan PC de 144Hz kullanmak mantıklı mı?

Bütçen varsa 144 al zararı olmaz. Ha bütçem yok diyorsan oynayacağın oyunlara göre değişir. CS GO- LOL oynuyorsan 144'ü geçer ama Cyberpunk oyuyorsan 60 ancak :D En yükseğini almak en iyisi geleceğe yatırım olur en kötü.

Rekabetçi oyunlar oynuyorsan, yüksek Hz değerlerine ihtiyacın olur. Sadece AAA tarzı oyunları oynuyorsan ve çok para harcamak istemiyorsan, bence 60 Hz almanda sıkıntı yok.

Bence 60 yeter, zaten yeni oyunlarda kart biraz zorlanacaktir.

60 çilenin ta kendisidir, 6 senedir 60 kullanıyorum arkadaşımın PC'si de bayağı iyiydi ve 144Hz bir monitörü vardı arada onlara giderdim(corona'dan önce falan işte) arada bayağı bir fark vardı 60Hz'le.

Bütçen varsa 144 al zararı olmaz. Ha bütçem yok diyorsan oynayacağın oyunlara göre değişir. CS GO- LOL oynuyorsan 144'ü geçer ama Cyberpunk oyuyorsan 60 ancak :D En yükseğini almak en iyisi geleceğe yatırım olur en kötü.
120 hz ile 144 hz arasında çok fark yaratır mı

Yeni konular

Geri
Yukarı