1650S sistemde Rust düşük FPS veriyor

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşım hemen hemen aynı sistemle ve sadece 8 GB RAM ile neredeyse benden yüksek FPS değerlerine ulaşıyordu. Ben 8 GB RAM varken resmen oynayamıyordum bile. Şimdi RAM arttırdım FPS düzeldi biraz ama hala 40'lara 30'lara düştüğü yerler oluyor ve bu fight değil de ormanda bile oluyor.

Sistemim:
Ekran kartı: GTX 1650 Super 4 GB (sürücü güncel.)
İşlemci: Ryzen 5 1600 AF.
RAM: 8 GB (Crucial Ballistix BL8G32C16U4r) (8x2)
SSD: CT240BX500SSD1 240 GB.
Anakart: ASUS Prime A320M-R

Rust sunucuya girdiğimde bir süre sonra donup kapanıyor şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım hemen hemen aynı sistemle ve sadece 8 GB RAM ile neredeyse benden yüksek FPS değerlerine ulaşıyordu. Ben 8 GB RAM varken resmen oynayamıyordum bile. Şimdi RAM arttırdım FPS düzeldi biraz ama hala 40'lara 30'lara düştüğü yerler oluyor ve bu fight değil de ormanda bile oluyor.

Sistemim:
Ekran kartı: GTX 1650 Super 4 GB (sürücü güncel.)
İşlemci: Ryzen 5 1600 AF.
RAM: 8 GB (Crucial Ballistix BL8G32C16U4r) (8x2)
SSD: CT240BX500SSD1 240 GB.
Anakart: ASUS Prime A320M-R

Rust sunucuya girdiğimde bir süre sonra donup kapanıyor şu an.
Oyunun dosyalarını doğrulayın

Artı -1 Eksi
1652803731963.png

Aim training sunucusundaydım, değerler böyle.

Eki Görüntüle 1390674

Aim training sunucusundaydım, değerler böyle.
Ekran kartı kullanımın düşük ondan drop yiyo olabilirsin bugün sabah bende yükledim rustı gtx 1650 ryzen 5 5600h 16gb ram var bende yüksek ayarlarda public sunucuda 87fps filan alıyorum fakat sende ekran kartı kullanımı düşük ondan kaynaklı bence.

Ekran kartı kullanımın düşük ondan drop yiyo olabilirsin bugün sabah bende yükledim rustı gtx 1650 ryzen 5 5600h 16gb ram var bende yüksek ayarlarda public sunucuda 87fps filan alıyorum fakat sende ekran kartı kullanımı düşük ondan kaynaklı bence.
Ben bunu nasıl artırıcam bilmiyorum. Grafikleri yükseltmeyi denedim. Fark yok FPS'te.

Ben bunu nasıl artıracağım bilmiyorum. Grafikleri yükseltmeyi denedim. Fark yok FPS'te.

Grafik ayarlarını yükselt sonra tekrar bak ekran kartı kullanımına fakat sistemde bir parçadan dolayı darboğaz oluyor yoksa ekran kartını full kullanması lazımdı.

Şimdiki sıkıntım da sunucuya girdiğimde bir anda yanıt vermiyor ve oyun kapanmak zorunda kalıyor.
Oyunu silip yüklemiş olsan bile bi dosyalarını doğrular mısın ve ssd nin doluluk durumu nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı