1650S sistemin Cyberpunk 2077 performansı

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar konuyu zaten anladınız, anlayan varsa sistem özeliklerini aşağı yazıyorum.

Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1650 Super Ventus XS OC 4 GB.
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600.
RAM: 8x2 16 GB 3000 MHz.
Anakart: ASUS B450 M-K.
Onun dışında 2 tane fazladan egzoz fan ve işlemcide kule tipi soğutucu var, bir etkisi olur mu bilmiyorum. Anlayacağınız kasa buz gibi çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Low ayarlarda stabil olmayan değerlerde oynarsınız. Bence gelecek büyük güncellemeleri bekleyin. Aksi taktirde oyundan alacağınız zevk bayağı düşecek. Bazı arkadaşlarım sinirden oyunu sildi :D. Size de aynısı olsun istemem.

Arkadaşlar konuyu zaten anladınız, anlayan varsa sistem özeliklerini aşağı yazıyorum.

Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1650 Super Ventus XS OC 4 GB.
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600.
RAM: 8x2 16 GB 3000 MHz.
Anakart: ASUS B450 M-K.
Onun dışında 2 tane fazladan egzoz fan ve işlemcide kule tipi soğutucu var, bir etkisi olur mu bilmiyorum. Anlayacağınız kasa buz gibi çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu video yardımcı olabilir neredeyse eşit özellikler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hep şehir dışında başlamış, biraz yanıltıcı video. Şehir içinde çok düşüyor FPS.

Hocam şehir dışı yasaklı bölge mi? Arkadaş tabii ki de oralara gidecek ki şehir içi de gitmiş.
Yani demek istediğim tüm ayarlarda her yere bakılması gerektiği. Adam hep şehir dışında başlayıp şehir içine gitmiş. Yanlış bir şey söylemedim ki. Yasaklı bölge falan ne alaka, şehir dışında başlamış demişim zaten.

nerdeyse aynı dediğin sistemde amd 7 var :d

Yeni konular

Geri
Yukarı