1660 Super düşük current hashrate

O konuda bilgim yok dostum ama normal değil. Garantisi devam ediyorsa garantiye göndermeni tavsiye ederim. Araştırdım biraz herkes garantiye göndermiş.

Hocam birde bir şey soracağım mesela 1000 yaptım diyelim ekran siyah oluyor bilgisayarı mecbur düğmeden yeniden başlatıyorum. Yeniden başlatmadan nasıl düzeltebilirim?
Herkesin kartı aynı değil, ekran kararıyorsa kartı zorlama. Başkaları 32 alıyor diye sende alacaksın diye kural yok. Hata verdiği sınırı geçme. Benim kartta 800 den sonra miner programı 4-5 saatte bir hata veriyor, 900'ü geçince ekran kararıyor. O yüzden benim kartın stabil ayarı Memory 800, bende bu ayarı geçmiyorum. Şans işi, o arkadaşlar şanslı. Memory 1400 yapanı da gördüm.
32 alıyorum diye başkalarını da gaza getirmeye gerek yok, kartı elinde bırakmayın.
O konuda bilgim yok dostum ama normal değil. Garantisi devam ediyorsa garantiye göndermeni tavsiye ederim. Araştırdım biraz herkes garantiye göndermiş.
Şu ortamda kart çalışıyorsa garantiye gönderilmez. Para iadesi deyip geçiyorlar. Ben kartı 2.500 TL ye aldım 4 ay önce şimdi olmuş 6-7k.

Hocam bende 1660S ile mining yapıyorum, T-rex kullanıyorum. OC ayarlarım böyle sizin dediğiniz gibi Power Limiti 80 yaparsam daha mı iyi olur?Eki Görüntüle 968728

Hocam benim ayarlarım bu şekilde daha fazla kazım hızı için ne yapmamı önerirsiniz. Dün 29, 35-29, 60 arası alıyordum bugün 28, 30-28, 65 arası alıyorum.Eki Görüntüle 968740

Merhaba bende bu ayarları yapmadan önce 20mh alıyordum bu ayarları yaparsan artış gözlenicektir diye düşünüyorum bir de bu ayarları yaptıktan sonra deperleri paylaşırsan sevinirim

Hocam bir de bir şey soracağım mesela 1000 yaptım diyelim ekran siyah oluyor bilgisayarı mecbur düğmeden yeniden başlatıyorum. Yeniden başlatmadan nasıl düzeltebilirim?

Bende bir arkdaşın tavsiyesi üzerine MC veya cc değerini arttırmıştım tam hatırlamıyorum ekran pembe olmuştu hiçbir şey yoktu değerlerle fazla oynama sıkıntı çıkabilir bir de benim ayarlımı yaparsan sabit 30mh alacaksın bir de bu değerlerle ekran kartını daha az yoracaksın

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    263,8 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba bende bu ayarları yapmadan önce 20mh alıyordum bu ayarları yaparsan artış gözlenicektir diye düşünüyorum bir de bu ayarları yaptıktan sonra deperleri paylaşırsan sevinirim

Bende bir arkdaşın tavsiyesi üzerine MC veya cc değerini arttırmıştım tam hatırlamıyorum ekran pembe olmuştu hiçbir şey yoktu değerlerle fazla oynama sıkıntı çıkabilir bir de benim ayarlımı yaparsan sabit 30mh alacaksın bir de bu değerlerle ekran kartını daha az yoracaksın
Hocam sizin ayarları da denedim 26 ya kadar düştü.

Rica ediyorum biri artık bana yardımcı olsun. Herkes 1660S ile 30 küsur mh alıyor benimki neden 23-25 mh/s.
Eki Görüntüle 902537

Hocam bende Gigabyte var 4 kartta denedim bunu 31, 5-32 civarı alıyor. Verdiğim değerleri yap hem az elektrik hem de maksimum hem de stabil olacak.
After programında yer alan enerji(Power), Memory ve Core en sola getir hocam. Check tuşuna bas.
Sıcaklığa göre de 2-3 saate bir bak çok ısınıyor ise fan Auto bas fan %100 çalıştır soğusun.

Yeni konular

Geri
Yukarı