1660 Super mining ayarları

doctormeister

Hectopat
Selam herkese. Genellikle okulda olduğum için bilgisayarımı çok kullanmıyorum. Ethereum madenciliği yapmaya karar verdim ve çok bilgim yok. lolMiner ve Ethermine havuzunu indirdim. Hiçbir ayar yapmadan başlattım ve 70 derecede 20.49 mh kazmaya başladı. Günde 12 15 saat kazım yapacağım. Bilgisayarıma zarar vermeyecek şekilde nasıl ayar yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    337,2 KB · Görüntüleme: 95
Hocam öncelikle kazımı başlat. Daha sonra ise bahsedeceğim şeyleri sırasıyla yap. Core clock değerini en sola çek. Memory clock yazan yeri de +800 yazan değere kadar sağa doğru arttır. Daha sonra bu ayarları uygulamak için alt ortada disket simgesinin yakınlarında Tik işareti olacak. Ona tıkla ve sonra değerleri bizimle paylaş daha ayrıntılı yardımcı olalım.

Hocam öncelikle kazımı başlat. Daha sonra ise bahsedeceğim şeyleri sırasıyla yap. Core clock değerini en sola çek. Memory clock yazan yeri de +800 yazan değere kadar sağa doğru arttır. Daha sonra bu ayarları uygulamak için alt ortada disket simgesinin yakınlarında tik işareti olacak. Ona tıkla ve sonra değerleri bizimle paylaş daha ayrıntılı yardımcı olalım.

Hocam Power limit 60, temp limit 67, Core clock -502, Memory clock +800 yaptım ve fan hızım 1680RMPLerde. 60 dereceyi gördü ve 23.14 mh kazım yaptı.

Hocam Power limit 60, temp limit 67, Core clock -502, Memory clock +800 yaptım ve fan hızım 1680RMPLerde. 60 dereceyi gördü ve 23.14 mh kazım yaptı.
Hocam birde Memory clock u en sola çekip dener misiniz. Yani eksi değere. Bazı kartlar Mhz düşürünce daha fazla Mh alıyor. Kazım hızınız düşerse yine +800 e dönün.

Hocam bir de Memory clock u en sola çekip dener misiniz? Yani eksi değere. Bazı kartlar MHz düşürünce daha fazla mh alıyor. Kazım hızınız düşerse yine +800'e dönün.

Hocam Power limiti 60'a temp limiti 67 Core clock 0, Memory clock -502 yaptım 31.02 mh/s oldu. Fakat sıcaklık 67 derece ve bu sıcaklık değeride günlük 15 saat kullanım süresinde bilgisayara zarar verir gibi?
Hocam Power limiti 60'a temp limiti 67 Core clock 0, Memory clock -502 yaptım 31.02 mh/s oldu. Fakat sıcaklık 67 derece ve bu sıcaklık değeride günlük 15 saat kullanım süresinde bilgisayara zarar verir gibi?

Bu sıcaklığı 50-55 derecelerde tutup yine bu kazım hızına ulaşamaz mıyım?

Geri
Yukarı