MSI GAMİNG X vs. ASUS ROG STRİX

apprentice

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, sizce bunlardan hangisi daha iyi olur? Ben Asus almayı düşünüyorum çünkü arka plakası var ve Asus'un en soğuk çalışan serisi. Msi tarafına bakınca arka plaka yok. Ben Asus almak istiyorum sizce alayım mı?

Sorun çok havada kalmış. Aynı isimde anakart modelleride var Ekran kartı modellerinden bahsediyorsun ama hangi seri ? Rx 580 mi GTX 1060 mı 1050 Tİ mı neye göre yorum yapacaz.
Ve fiyatlarınıda yazsan iyidi.

Arkadaşım Fiyatına Bak Öyle Marka Sevdan Tutkun yok ise ben Evga da kullandım Tavsiye Ederim Asusta Kullandım Msıda Zotac da kullandım hepsi kaliteli firmalar artık kalan sana kalmış şöyle ki arkadaşım kesene maliyetine hangisi uyuyorsa onu alabilirsin hepside işini görür.

İkisi de iyidir. Her zaman önerildiği gibi, ucuz olanı al. Evga gibi markalar daha ucuzdur. Onları da alabilirsin. Marka takıntın olursa, boş yere para harcarsın. Cebine yazık. En ucuzunu al, keyfine bak.

Hangi model için? Strix 3 fanlı soğutmasıyla 3-5 derece daha iyi olur ama fiyat farkı çok fazlaysa MSI Gaming X her türlü en kral ilk 3 modelden biri.

1050 Ti modeli için soruyorum.
Fiyat olarak ise :
Asus : 1193,40 TL
MSİ : 1204,01 TL
EVGA : 1264,95 TL
Testlere de baktığımda Asus Strix modeli oyunlarda kendini otomatik overclockluyormuş. Ben zaten ekran kartı ve İşlemcimi overclocklaycaktım. (İşlemci 2200g). Zaten kasamda Cooler Master MB511 gayet iyi bir hava akışım var. Sanırım Asus Strix modeli benim için daha iyi.
Gtx 1050 Ti yazmıştım ama nedense başlıkta kalmamış.

1050 Ti modeli için soruyorum.
Fiyat olarak ise :
Asus : 1193,40 TL
MSİ : 1204,01 TL
EVGA : 1264,95 TL
Testlere de baktığımda Asus Strix modeli oyunlarda kendini otomatik overclockluyormuş. Ben zaten ekran kartı ve İşlemcimi overclocklaycaktım. (İşlemci 2200g). Zaten kasamda Cooler Master MB511 gayet iyi bir hava akışım var. Sanırım Asus Strix modeli benim için daha iyi.
Arada pek fiyat farkı yokmuş. Strix almanız uygun olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı