1660 Ti sistem 20.000 TL eder mi?

Adam sırf elindeki sistemi satmak için benim attığıma soğutucusu yok demiş. Buradan bile anlaşılması lazımdı bence.

Evet haklısın. Attığın link harika bir link bence. Biraz bütçesi olan biri için işlemci 5600 yapılabilirse süper olur. 5600 olmasa da olur. Gönül rahatlığıyla satın alınabilecek hazır bir sistem linki.

Adam soğutucusu yok diye olmaz demiş hemen 1660 Ti sistemi almışlar. Bende çok şaşırdım.
Bu sistemi almak için ne kadar saçma bir sebep. 20K'ya 1660 Ti almak ağır kazıktır. İşlemcisinin net modeli nedir? Yanında verdikleri monitörde süs olsun diye. Yanında monitör olsun da ne olursa olsun kafası. O monitörün edeceği maksimum 200-300 zaten ikinci elde.

Bu sistemi almak için ne kadar saçma bir sebep. 20K'ya 1660 Ti almak ağır kazıktır. İşlemcisinin net modeli nedir? Yanında verdikleri monitörde süs olsun diye. Yanında monitör olsun da ne olursa olsun kafası. O monitörün edeceği maksimum 200-300 zaten ikinci elde.

İşlemciyi bilmiyorum sistemi istediğimde Ryzen 7 dedi. Sanırım ona da sadece öyle söylemiştir.
O monitörün neredeyse aynısını 350TL'ye satmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı