17.000 TL'ye hazır sistem önerisi

Batuhan ege

Centipat
Daha fazla  
Kasa için 17 bin TL bütçem var. Normalde 25K'ya kadar açabileceğim bir bütçem olsa da ekipman monitör ve oyuncu koltuğu alacağım.

Neyse 17K'ya bana hazır sistem önermenizi istiyorum. Sadece İtopya'dan veya İncehesap'tan olsun, başka sitelerden almak istemiyorum.

sizin yerinizde olsam oyuncu koltuğunu salar ek parayı kasaya eklerdim kaliteli bir şey almanız koltuktan önemli

Sizin yerinizde olsam oyuncu koltuğunu salar ek parayı kasaya eklerdim kaliteli bir şey almanız koltuktan önemli.

Ben zaten o kadar kaliteli bir sistem istemiyorum GTA 5 Valorant CS:GO Minecraft gibi oyunlar oynayacağım ve 17 bin TL'ye bütün sistemler bu oyunları Ultra grafiklerde oynatıyor. Oyundan daha çok film dizi izleyeceğim zaten.

itopyadaki sistem için sadece ram'i gskıll yapmanızı öneririm.
ince hesaptaki sistemde ise ram'i 2x8 ve 3600 mhz olan kingston seçmenizi öneririm. birde ssd'yi kingston'ın beyaz renkli çıkartması olanını seçmenizi öneririm.

Ben zaten o kadar kaliteli bir sistem istemiyorum GTA 5 Valorant CS:GO Minecraft gibi oyunlar oynayacağım ve 17 bin TL'ye bütün sistemler bu oyunları Ultra grafiklerde oynatıyor. Oyundan daha çok film dizi izleyeceğim zaten.

Tabii sizin tercihiniz ben ileride en azından 1 sene daha fazla götürür diye söylemiştim.

İtopya'daki sistem için sadece RAM'i G.Skill yapmanızı öneririm.
İnce hesaptaki sistemde ise RAM'i 2x8 ve 3600 MHz olan Kingston seçmenizi öneririm. Bir de SSD'yi Kingston'ın beyaz renkli çıkartması olanını seçmenizi öneririm.

Hocam RX 6700 XT daha iyi benim attığım.

Geri
Yukarı