17.000 TL'ye hazır sistem

Öneriniz var mıdır hazır sistem olarak? Toplamaya bakmıyorum da.
ASUS ve MSI hazır masaüstü sistemleri çöp f/p anlamında. HP alın geçin işte ne uğraşıyorsunuz? HP mi istemiyorsunuz?

ASUS ve MSI hazır masaüstü sistemleri çöp F/P anlamında. HP alın geçin işte ne uğraşıyorsunuz? HP mi istemiyorsunuz?

Kankam İtopya, Sinerji gibi markalarında sistemleri var biliyorsunuz değil mi? + olarak yanında monitörde alacağım.

ASUS ve MSI hazır masaüstü sistemleri çöp F/P anlamında. HP alın geçin işte ne uğraşıyorsunuz? HP mi istemiyorsunuz?

HP zaten 17.000₺. Monitöre para kalmıyor ne yapayım görüntü yoksa sistemi?

Kankam İtopya, Sinerji gibi markalarında sistemleri var biliyorsunuz değil mi? + olarak yanında monitörde alacağım.
Kankam kusura bakma da aynı fiyata 3060 Ti varken de gidip 6600 XT almazsın. 5600G'den çekiniyorsan çekiniyorum de ama.

HP zaten 17.000₺. Monitöre para kalmıyor ne yapayım görüntü yoksa sistemi?
Ona dikkat etmemişim durun araştırayım biraz.

Kankam kusura bakma da aynı fiyata 3060 Ti varken de gidip 6600 XT almazsın. 5600G'den çekiniyorsan çekiniyorum de ama.

Kanka 3060 Ti alıp mikro dalgaya bağlayıp mı görüntü alacağım? Hazır sistemin yanında monitörde istiyorum bu kadar zor olamaz anlamak.

Hocam sistemi alınca monitöre ek bir para kalmıyor. Siz anlıyorsunuz sanırım bu işlerden. Bir güzel monitör ve hazır sistem önerir misiniz?

Kanka 3060 Ti alıp mikro dalgaya bağlayıp mı görüntü alacağım? Hazır sistemin yanında monitörde istiyorum bu kadar zor olamaz anlamak.
O sistemin fiyatına bakmadan yazmıştım bro araştırıyorum yazdıktan sonra ne bu atar?

@Rias_Gremory 6700 XT sistem gayet iyidir alabilirsin.

SSD'den daha büyük bir öncelik kasa ama. PB çöpü yerine ne kadar çok iyi olmasa da Spec Delta yap al geç.

Geri
Yukarı