17.000 TL'ye hazır sistem

Abicim kararı sen vereceksin artık. Seçenek çok gördüğün gibi. Gözüne kestirdiğini alacaksın. Başka türlü işin içinden çıkamazsın.

Kararımı verdim 6600XT + LG monitörü alacağım ya da başka bir monitör bulursam daha uygun fiyatlı onu alacağım indirimden yakalamaya çalışacağım. Maaş yatana kadar sürem var.

Bilgisayarımı ve monitörümü belirledim teşekkür ederim gerek kalmadı!
Merhaba hocam. Alacağınız sistemi veya almayı düşündüğünüz sistemi bir kenara bırakın. Normalde umursamam ama neden iyi bir bilgisayara sahip olmak istemezsiniz ki?
Skygate [PC Hocası] | AMD Ryzen 5 5600 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6750 XT 12 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Bütcenize de tam uyuyor monitöre de para kalıyor.

Ben bile keşke bu sistemi alsaydım dedim.

Merhaba hocam. Alacağınız sistemi veya almayı düşündüğünüz sistemi bir kenara bırakın. Normalde umursamam ama neden iyi bir bilgisayara sahip olmak istemezsiniz ki?
Skygate [PC Hocası] | AMD Ryzen 5 5600 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6750 XT 12 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Bütcenize de tam uyuyor monitöre de para kalıyor.

Ben bile keşke bu sistemi alsaydım dedim.

Bu sistem için 2K bir monitör almam lazım. 18.000₺'ye dahil kasa + monitör istiyordum ben.

Hocam 1080p de alsanız bir şey olacağını sanmıyorum 5600 çok rahat besler kartı. Ama yine de siz bilirsiniz.

Zaten çok fazla işim olmayacağı için daha fazla para vermek istemiyorum. Genellikle Valorant, LoL oynayacağım için zaten fazlasıyla FPS'imin yeteceğini düşünüyorum. Daha fazla FPS alayım kafasında değilim. Oyunları rekabetçi bir şekilde oynamam. Aksine eğlenmesine bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı