17.000 TL'ye hazır sistem

Hocam ASUS, MSI gibi sistemlerde olur.
Hocam ısrarcısınız, bütçeniz çok fazla değil, bütçeye monitör ve yazıcı sığdırmak istiyorsunuz, atılan ürünü beğenmeyip MSI istiyorsunuz.

Hocam ısrarcısınız, bütçeniz çok fazla değil, bütçeye monitör ve yazıcı sığdırmak istiyorsunuz, atılan ürünü beğenmeyip MSI istiyorsunuz.

Şu an sadece bu bütçeye monitör sığdırabilirsem iyi olur. Yazıcı için bir acelem yok. İleride zam gelince onu da başka bir yerden taksitleyerek alabilirim.

Hocam ben iyi olur dedim. Başka yerlerdende alabilirim yazıcıyı.
Yazıcı ve bilgisayar demeniz yanlış olmuş hocam. Yazıcıya ne kadar vereceksiniz tahminen? Ona göre bilgisayar önermek daha doğru olur, yazıcıların 1000TL'liği de var 5000TL'liği de.

Yazıcı ve bilgisayar demeniz yanlış olmuş hocam. Yazıcıya ne kadar vereceksiniz tahminen? Ona göre bilgisayar önermek daha doğru olur, yazıcıların 1000TL'liği de var 5000TL'liği de.

Hocam yazıcı şu anlık hemen lazım değil. Bütçeme kaliteli bir şey sığabilecek ise yazıcıyı da alabilirim. Şu an sadece tek şart olan monitör + sistem. Yazıcıyı sonra başka bir yerden taksitle alabilirim.

@RayTracing in attığı sistemi alabilirsiniz. En mantıklı seçeneğiniz bu "marka" için 😇😇🤣😂😘
Gülünülecek ne var hocam?

Hocam marka olarak ASUS, MSI, Gigabyte, PNY gibi markalar olabilir. Piyasada kimin ne olduğu belli olmayan markaları istemiyorum.

Geri
Yukarı